AVON_Black Suede Sport_Krzysztof Hołowczyc
Fot. Materiały Prasowe AVON
LukaszKedzior
16/04/2015

Krzysztof Hołowczyc w nowej roli

15 kwietnia w warszawskim Lokalu 14 odbyła się oficjalna premiera nowego zapachu dla mężczyzn – AVON Black Suede Sport. Nowy zapach to kwintesencja męskości, dlatego jego ambasadorem został Krzysztof Hołowczyc – kierowca rajdowy, wzór męskości i elegancji

Motywem przewodnim konferencji był wizerunek współczesnych mężczyzn, którzy coraz częściej sięgają po nowości kosmetyczne i przywiązują wagę do swojego wyglądu. Jednym z tematów spotkania była  męska elegancja, o której opowiedział ekspert w tej dziedzinie, autor książki „Rzeczowo o modzie męskiej” – Michał Kędziora. Goście poznali podstawowe, choć nieznane powszechnie, zasady modowego savoir-vivre’u.

Krzysztof Hołowczyc opowiedział o swoim świecie – mężczyzn silnych, odważnych, lubiących adrenalinę i nie uznających kompromisów, ale również eleganckich. Ambasador zdradził kulisy rajdów samochodowych, tego co pasjonuje zawodowo, a także o tym co robi poza torem. Przyznał przy tym, że zapach AVON Black Suede Sport to propozycja idealna dla niego – na co dzień i na eleganckie okazje.

Spotkanie prowadziły przedstawicielki AVON: Joanna Ulanowska-Tabała – Marketing Director AVON Poland oraz Olga Skrzynecka – Communication & CSR Manager.

AVON_Black Suede Sport_Krzysztof Hołowczyc
AVON_Black Suede Sport_Krzysztof Hołowczyc

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.