lesnespaikona
Pokaz biżuterii podczas drugich urodzin Leśnego Spa w Krakowie / fot. Press Factory
Monika Mista
31/01/2011

Leśne SPA – urodzinowy bilans atrakcji

22 stycznia 2011 roku w Leśnym Spa przy ul. Gajowej 16 w Krakowie odbył się kolejny – dziewiąty pokaz mody, zorganizowany we współpracy z agencją Rores Models. Był to również jubileusz Leśnego Spa, które świętowało drugą rocznicę swojej działalności. EksMagazyn również się tam pojawił!

Podczas pokazu można było poznać suknie ślubne i wieczorowych autorstwa Barbary Olejniczak – projektantki ze Szczecina, absolwentki sztuk plastycznych.  Następnie, swoje propozycje (odzież i biżuterię) zaprezentowała Mariola  Wróbel – studentka krakowskiej SAPU, dla której której inspiracją była twórczość Zdzisława Beksińskiego, oraz  Gabriela Hezner – również młoda reprezentantka Krakowskiej Szkoły Ubioru i Projektowania, półfinalistka konkursu dla projektantów Off Fashion w Kielcach . Podczas pokazu można było również podziwiać unikatową biżuterię artystyczną autorstwa Eugeniusza Salwierza, która jest charakterystyczna ze względu na połączenia prostych geometrycznych form: bursztynu, metali kolorowych, szkła akrylowego i srebra.

W międzyczasie odbył się występ Aleksandry Gośko – Miss Nowej Huty 2010 oraz taniec nubijski w wykonaniu Małgorzaty Kujawy – archeologa i egiptologa, która na co dzień prowadzi zajęcia terapeutyczne w Leśnym Spa.

Na zakończenie części artystycznej wystąpili pracownicy Leśnego Spa – kosmetologa  Moniki Hudyki  oraz fizjoterapeuty Sebastiana Malary i zaprezentowali utwory  z repertuaru Dido, zespołu Hey i Firebirds.

Po pokazie mody i występach artystycznych, nastąpiło zwiedzanie Leśnego Spa. Piękne mozaiki, sauny, mini basen i pomieszczenia do zabiegów rzeczywiście robią wrażenie, zwłaszcza na kobietach. Drugie urodziny były okazją, aby spokojnie zajrzeć do każdego zakątka Leśnego SPa, zapoznać się z ofertą centrum urody i zasmakować urodzinowego tortu.

Aby bliżej zapoznać się z ofertą warto odwiedzić  www.lesnespa.pl


Taniec nubijski zaprezentowała Małgorzata Kujawa – archeolog i egiptolog, która na co dzień prowadzi zajęcia terapeutyczne w Leśnym Spa / Fot. Press Factory

Projekty Gabrieli Hezner – półfinalistki konkursu dla młodych twórców Off Fashion w Kielcach /Fot. Press Factory

lesnespaikona
lesnespaikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.