andrzejki_ikona
Czy wiedza o przyszłości jest nam potrzebna? O tym będziemy dyskutować 1. grudnia w Royal Art Cefe
Monika Mista
28/11/2011

Magiczny wieczór z EksMagazynem

W kontekście Andrzejkowych szaleństw zapraszamy wszystkie zaprzyjaźnione Czytelniczki EksMagazynu, na spotkanie 1-ego grudnia(czwartek) o godzinie 18:30 w Royal Art Cafe w Krakowie

W październiku w Royal Art Cafe gościliśmy Janusza Radka i Agnieszkę Czerwińską. Tym razem również będzie bardzo ciekawie, choć zupełnie inaczej. Porozmawiamy o wróżbach i przepowiedniach, o tym dlaczego w nie wierzymy, lub wręcz przeciwnie – wierzyć w nie nie chcemy. O tajemnicach szklanej kuli, kart Tarota i o jasnowidzeniu dowiemy się więcej od zaproszonych gości – krakowskich wróżek, parapsycholożki i specjalistów od „świata magii”. Naukowe spojrzenie na ten temat przedstawi psycholog i socjolog.

Zapraszamy – tym razem zupełnie niebiznesowo, a zwyczajnie – na babskie pogaduchy o przyszłości i o tym, czy faktycznie da się ją przewidzieć.

Na wszystkie Panie czekają także dodatkowe atrakcje i małe upominki, które rozlosujemy w loterii po zakończeniu spotkania.

Naszymi partnerami są: firma Roncato – producent walizek i torb podróżnych, firma KAMI GLAMOUR – producent biżuterii oraz Hotel Royal, w którym znajduje się Royal Art Cafe.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na adres: redakcja@eksmagazyn.pl lub o zapisy na naszym Facebook’u.andrzejki_ikona
andrzejki_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.