magnifica3
Redakcja
20/06/2013

Magnifica w prestiżowym Wine & Food Noble Night

To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w Polsce. To także doskonała okazja by móc zaprezentować specjalności kuchni szerszej publiczności złożonej z koneserów wybornych dań i wina.

Wine & Food Noble Night to nie tylko elegancka kolacja połączona z atrakcjami dla gości, ale prestiżowy również konkurs kulinarny, w którym wygrywają: najsmaczniejsza przystawka, najlepsze danie główne i deser.

Ostatnia edycja festiwalu dała restauracjom możliwość pokazania się również z zupełnie innej strony. Już następnego dnia restauracje mogły zaprezentować swoje drugie oblicze, przygotowując brunchowe dania podczas Wine & Food Open Day. Dzienna odsłona festiwalu jest doskonałym pretekstem do spotkań oraz rodzajem uzupełnienia elegancji poprzedzającego wieczoru. Obu wydarzeniom towarzyszą liczne atrakcje, animacje i konkursy.

Farmona Hotel Business & SPA i jego restauracja Magnifica wraz z rewelacyjnym Szefem Kuchni, zostali zakwalifikowani do wzięcia udziału w tym wielkim wydarzeniu, pośród 11 najlepszych restauracji w Polsce.

Dania konkursowe, przygotowanie przez zespół kulinarny Restauracji Magnifica, pracujący pod czujnym okiem Szefa, Krzysztofa Mardyły, zaprezentowane zostaną na gali głównej konkursu na warszawskim Służewcu, już 21 września.

magnifica3
magnifica3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.