Maniewski_ikona
Maciej Maniewski podczas otwarcia swojego nowego salonu w Pasażu 13 / fot. Press Factory
Dagna Starowieyska
09/03/2011

Maniewski w Pasażu 13 otwarty

Na Dzień Kobiet – coś dla pań i nie tylko! Wczoraj w Pasażu 13 przy Rynku Głównym w Krakowie otwarto hucznie nowy salon „Maniewski Hair & Body”. Działo się dużo i kolorowo. EksMagazyn patronował tej imprezie, zobaczcie, jak wyglądało wielkie otwarcie!

„Maniewski Luxury Night”, które to wydarzenie odbyło się wczoraj w Krakowie to oficjalne otwarcie ekskluzywnego salonu fryzjerskiego „Maniewski Hair & Body” w Pasażu 13 w Krakowie. Podczas Dnia Kobiet, niemal cały Pasaż należał do pięknych fryzur, fantastycznych makijaży i kilkuset wielbicieli sztuki fryzjerstwa, jaką prezentują salony Maniewski w Krakowie.

Maciej Maniewski – właściciel, zaprosił do współpracy Oliviera Janiaka, który poprowadził imprezę w przebojowy sposób, nie zapominając oczywiście o obecnych paniach. – Oczywiście, wszystkim uczestniczkom dzisiejszego wydarzenia życzymy wszystkiego najlepszego, to wasz dzień – zwracał się do wszystkich kobiet zgromadzonych podczas otwarcia. – I można powiedzieć, że specjalnie dla was, powstał ten właśnie salon – podkreślał Olivier Janiak.

 

Po pokazie pięknych fryzur i makijaży oraz oficjalnym otwarciu salonu przez Macieja Maniewskiego, z recitalem wystąpiła Patrycja Markowska. Dziesiątki osób zaangażowanych w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia dołożyło wszelkich starań, aby nie był to kolejny nudny bankiet. I udało się. Pokazy mody i fryzur, występy artystyczne, gra świateł, barw, dźwięków i zapachów i mnóstwo zadowolonych uczestników imprezy.

 

A jak wygląda nowy salon? Jest luksusowy i finezyjny. Tajemniczy i awangardowy zarazem. Napełniony pozytywną, twórczą energią. Taki właśnie jest nowy salon „Maniewski Klub Fryzjerski” w samym sercu Krakowa – w Pasażu 13! Przez wiele miesięcy planowano każdy szczegół, każdy metr powierzchni, z precyzją i dokładnością analizowano jakie usługi można wprowadzić, aby w salonie fryzjerskim poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Na pierwszym piętrze luksusowego Pasażu 13 połączono dwa światy: stylizację włosów z kosmetyką ciała i twarzy. Teraz podczas wizyty w salonie będzie można kompleksowo o siebie zadbać.

 

W nowym salonie praca wrze w nowych godzinach: 9:00-21:00 od poniedziałku do piątku, w sobotę 09.00-20.00, a w niedziele od 11:00-16:00

 

Maniewski_ikona
Maniewski_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.