jacekikona1
Redakcja
22/09/2011

Mężczyzna EksMagazynu: Jacek Bilczyński

Drogie Czytelniczki, zbliżamy się do naszych pierwszych urodzin. Pora wybrać Mężczyznę EksMagazynu 2011 – czyli, krótko mówiąc, faceta, który najbardziej przypadł Wam do gustu, zachwycił, oczarował, wzbudził największe emocje

*Jacek Bilczyński
Nasz „Upiór w Operze”. Przyznacie, że jedyny w swoim rodzaju. Podbił serca Czytelniczek od pierwszego wejrzenia. Był pierwszym mężczyzną, którego EksMagazyn dla Was rozebrał. Według nas zasługuje na nagrodę z prostego powodu – niesamowity wygląd łączy z równie atrakcyjnym wnętrzem, co zauważyły Czytelniczki czytając z nim wywiad. Czy to wystarczy, żeby wygrać?

Decydujcie.

Ten mężczyzna, który przypadnie Wam najbardziej do gustu, otrzyma, po uwzględnieniu również głosów Redakcji, tytuł Mężczyzny EksMagazynu 2011! Uzasadniajcie też swój wybór. Plebiscyt trwa do 30 września. Najciekawsze uzasadnienia tego, dlaczego według Was akurat ten Pan zasługuje na pierwszy tytuł Mężczyzny EksMagazynu,czekają na Was upominki od EksMagazynu. Mamy dziesięć niespodzianek: pięć bransoletek od Dziubeki oraz pięć upominków od Farmony połączonych z zaproszeniem na I urodziny EksMagazynu, które odbędą się 27 października w Krakowie! Zapraszamy do zabawy!

jacekikona1
jacekikona1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.