jasinskiikona
Redakcja
22/09/2011

Mężczyzna EksMagazynu: Jakub Jasiński

Drogie Czytelniczki, zbliżamy się do naszych pierwszych urodzin. Pora wybrać Mężczyznę EksMagazynu 2011 – czyli, krótko mówiąc, faceta, który najbardziej przypadł Wam do gustu, zachwycił, oczarował, wzbudził największe emocje

*Jakub Jasiński
„Idiana Jones”, jakiego jeszcze nie było. Przystojny awanturnik, który zdobi okładkę EksMagazynu dostępnego obecnie w Empikach. Nagroda należy mu się za to, że chyba nawet sam Harrison Ford nie zrobiłby na Paniach tak dobrego wrażenia! Jak Wy oceniacie naszego Indiego?

Decydujcie.

Ten mężczyzna, który przypadnie Wam najbardziej do gustu, otrzyma, po uwzględnieniu również głosów Redakcji, tytuł Mężczyzny EksMagazynu 2011! Uzasadniajcie też swój wybór. Plebiscyt trwa do 30 września. Najciekawsze uzasadnienia tego, dlaczego według Was akurat ten Pan zasługuje na pierwszy tytuł Mężczyzny EksMagazynu,czekają na Was upominki od EksMagazynu. Mamy dziesięć niespodzianek: pięć bransoletek od Dziubeki oraz pięć upominków od Farmony połączonych z zaproszeniem na I urodziny EksMagazynu, które odbędą się 27 października w Krakowie! Zapraszamy do zabawy!

jasinskiikona
jasinskiikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.