EksMagazyn_LeszekStanek_TaxiDriver
Redakcja
22/09/2011

Mężczyzna EksMagazynu: Leszek Stanek

Drogie Czytelniczki, zbliżamy się do naszych pierwszych urodzin. Pora wybrać Mężczyznę EksMagazynu 2011 – czyli, krótko mówiąc, faceta, który najbardziej przypadł Wam do gustu, zachwycił, oczarował, wzbudził największe emocje

*Leszek Stanek
Nasz niesamowity „Taksówkarz”. Pierwszy celebryta, który odważył się pokazać naszym Czytelniczkom w odważnej i zmysłowej sesji. Nagroda należy mu się za wspaniałą kreację i spojrzenie „złego chłopaka”, które wielu z nas z pewnością zapadło w pamięć.

 

Decydujcie.

Ten mężczyzna, który przypadnie Wam najbardziej do gustu, otrzyma, po uwzględnieniu również głosów Redakcji, tytuł Mężczyzny EksMagazynu 2011! Uzasadniajcie też swój wybór. Plebiscyt trwa do 30 września. Najciekawsze uzasadnienia tego, dlaczego według Was akurat ten Pan zasługuje na pierwszy tytuł Mężczyzny EksMagazynu,czekają na Was upominki od EksMagazynu. Mamy dziesięć niespodzianek: pięć bransoletek od Dziubeki oraz pięć upominków od Farmony połączonych z zaproszeniem na I urodziny EksMagazynu, które odbędą się 27 października w Krakowie! Zapraszamy do zabawy!

EksMagazyn_LeszekStanek_TaxiDriver
EksMagazyn_LeszekStanek_TaxiDriver

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. caica 30/09/2011 12:51

    CytujSkomentuj

    Leszek to najfajniejsze ciacho w polskim show bussinesie.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.