Paweł
Redakcja
22/09/2011

Mężczyzna EksMagazynu: Paweł Młynarczyk

Drogie Czytelniczki, zbliżamy się do naszych pierwszych urodzin. Pora wybrać Mężczyznę EksMagazynu 2011 – czyli, krótko mówiąc, faceta, który najbardziej przypadł Wam do gustu, zachwycił, oczarował, wzbudził największe emocje

*Paweł Młynarczyk
Nasz wspaniały Gustlik z „Czterech Pancernych”. Panie oczarował swoim uśmiechem i – nie ma co ukrywać – niesamowicie atrakcyjnym ciałem, które dzielnie prężył dla Was podczas sesji. Taki Gustlik zasługuje na wyróżnienie!

Decydujcie.

Ten mężczyzna, który przypadnie Wam najbardziej do gustu, otrzyma, po uwzględnieniu również głosów Redakcji, tytuł Mężczyzny EksMagazynu 2011! Uzasadniajcie też swój wybór. Plebiscyt trwa do 30 września. Najciekawsze uzasadnienia tego, dlaczego według Was akurat ten Pan zasługuje na pierwszy tytuł Mężczyzny EksMagazynu,czekają na Was upominki od EksMagazynu. Mamy dziesięć niespodzianek: pięć bransoletek od Dziubeki oraz pięć upominków od Farmony połączonych z zaproszeniem na I urodziny EksMagazynu, które odbędą się 27 października w Krakowie! Zapraszamy do zabawy!

Paweł
Paweł

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.