okladka_EksMagazyn_fragment
Redakcja
22/09/2011

Mężczyzna EksMagazynu: Szymon Adamus

Drogie Czytelniczki, zbliżamy się do naszych pierwszych urodzin. Pora wybrać Mężczyznę EksMagazynu 2011 – czyli, krótko mówiąc, faceta, który najbardziej przypadł Wam do gustu, zachwycił, oczarował, wzbudził największe emocje

*Szymon Adamus
Magnetyzujący bohater sesji „Fight Club”. Media po naszej sesji okrzyknęły go polskim Bradem Pittem. My sądzimy, że Brad Pitt chciałby wywoływać takie emocje w kobietach, jak nasz Szymon. Nagroda należy mu się za niesamowity efekt zdjęć – co tu dużo mówić, każdy kadr ocieka erotyzmem. Jak Wy oceniacie naszego Szymona?

Decydujcie.

Ten mężczyzna, który przypadnie Wam najbardziej do gustu, otrzyma, po uwzględnieniu również głosów Redakcji, tytuł Mężczyzny EksMagazynu 2011! Uzasadniajcie też swój wybór. Plebiscyt trwa do 30 września. Najciekawsze uzasadnienia tego, dlaczego według Was akurat ten Pan zasługuje na pierwszy tytuł Mężczyzny EksMagazynu,czekają na Was upominki od EksMagazynu. Mamy dziesięć niespodzianek: pięć bransoletek od Dziubeki oraz pięć upominków od Farmony połączonych z zaproszeniem na I urodziny EksMagazynu, które odbędą się 27 października w Krakowie! Zapraszamy do zabawy!

okladka_EksMagazyn_fragment
okladka_EksMagazyn_fragment

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.