tvn_ikona
Fot. PressFactory
Kalina Samek
10/10/2014

Na dzień dobry TVN!

9 lat emisji, prawie 2500 odcinków, miesięcznie ponad 2 miliony widzów, setki gości, występów muzycznych i wyjątkowych momentów. „Dzień Dobry TVN” nigdy nie zwalnia tempa

Z nową siłą rusza naprzeciw nowym wyzwaniom. A jest ich sporo, tym bardziej, że zbliża się wielki jubileusz 10-lecia. 7 października w studiu „Dzień Dobry TVN” odbyło się spotkanie prasowe, na którym gościła ekipa EksMagazynu.

Program „Dzień Dobry TVN” zadebiutował we wrześniu 2005 roku. Przez pierwsze dwa lata był emitowany wyłącznie w weekendy. We wrześniu 2007 roku liczba wydań została zwiększona do siedmiu w tygodniu. Przez 9 lat emisji zdążył już zgromadzić wierną widownię, która codziennie, od poniedziałku do niedzieli, rozpoczyna dzień od słów „Dzień Dobry TVN”. W 2015 roku redakcja będzie obchodzić dziesięciolecie. Jubileusz jest dowodem na to, że program cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. „Dzień Dobry TVN” w paśmie emisji jest liderem rynku telewizyjnego. Ogląda go miesięcznie średnio ponad 2 miliony osób.
Na pierwszej linii zawsze są prowadzący, ale redakcję tworzą też reporterzy, którzy dzielnie wspierają każde wydanie swoim materiałem. Oni są zawsze gotowi do poświęceń w poszukiwaniu ciekawych tematów i rozmówców. Jako pierwsi relacjonują największe wydarzenia, spotykają się z najpopularniejszymi gwiazdami w Polsce i na świecie, prowokują, testują, nie boją się wyzwań. Wszystko dla widza. Ekipa reporterów jest od zawsze bardzo mocna. W ostatnim czasie pojawiły się „nowe twarze”. Urszula Chincz, Mateusz Hładki to najświeższe transfery! Filip Chajzer, Kinga Burzyńska, Katarzyna Olubińska, Marcin Sawicki, Anna Wendzikowska, Agnieszka Jastrzębska i Bartek Jędrzejak– są znani publiczności od wielu lat.
– „Wydajemy siedem programów na żywo w tygodniu. Każdy trwa około trzech godzin. Prezentujemy Państwu najświeższe i mam nadzieję najlepiej podane tematy. To do nas przychodzą największe gwiazdy, artyści, politycy, celebryci. Bardzo cenny jest dla nas też kontakt z normalnym człowiekiem. Wkładamy dużo serca, żeby to pielęgnować. Można to zrobić wyłącznie w zgranym, profesjonalnym zespole. Cieszę się, że mogę w takim pracować.” – mówi Ewa Baj.

DDTVN gwarantuje wachlarz tematów najwyższej jakości. Dla redakcji najważniejsza jest dbałość o widza i serwowanie mu niekonwencjonalnie podanej rozrywki, wartościowych informacji oraz premierowych wydarzeń i materiałów zza kulis. W sezonie jesiennym nie jest inaczej. Redakcja może pochwalić się nowościami, m.in. cyklem „Prosty rachunek”. To magazyn ekonomiczny, który pokazuje przykłady osób mających problemy o podłożu ekonomicznym. Redakcja stara się je w prosty sposób wyjaśnić i rozwiązać. Kolejna propozycja to reportaże, w których bohaterami są osoby, dziedziczące po swoich przodkach zawody, pasje, firmy. Wśród nowości, od listopada będzie cykl o kobietach, które nie mogą uporać się z problemami swojego ciała po ciąży: jego estetyką, kondycją, zdrowiem. Redakcja „Dzień Dobry TVN” pomoże im znaleźć odpowiedniego specjalistę, rozwiąże wiele, czasami również, wstydliwych problemów.

To tylko kilka z pośród szeregu nowości, które pojawiły się i pojawią na jesień w „Dzień Dobry TVN”. A redakcja skrywa jeszcze kilka sekretów, które ucieszą i zaskoczą niejednego widza!


Emisja: poniedziałek–piątek, godz.8.00-11.00, sobota–niedziela, godz. 8.30–11.00

tvn_ikona
tvn_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.