24_Ur_Radia_kolor_002PrezesRadia
Fot. Franek Mazur
Ela Makos
31/01/2017

Niezwykłe Urodziny Radia Kolor!

Z okazji Urodzin Radia Kolor odbyła się uroczysta gala. Nie zabrakło na niej wielu wspaniałych gości i laureatów plebiscytu Radia Kolor, a więc Grubych Ryb

Ten czwartkowy wieczór na pewno zostanie w pamięci wielu osób. 26 stycznia w Opera Club zebrali się nie tylko pracownicy Radia Kolor, ale i jego przyjaciele, którzy wspólnie postanowili świętować kolejny rok obecności stacji na rynku. Alinie Strześniewskiej , która jest Prezesem Radia Kolor i Łukaszowi Suda – Dyrektorowi Programowemu przyszło powitać ponad 700 osób, które ten wieczór postanowili spędzić na tej imprezie.

Poza dobrą zabawą i urodzinowymi życzeniami nie zabrakło również tradycyjnego już rozdania nagród w plebiscycie Grube Ryby 2017. O tym, kto powinien zostać doceniony zdecydowali jak zwykle słuchacze. To oni wybrali najlepszych w kategoriach: „W sieci”, „Największe serce”, „Życie ze smakiem” i „Przebojowy głos”. Redakcja Radia Kolor wybrała natomiast Kobietę Koloru 2017. W tym roku ta statuetka powędrowała do Katarzyny Bosackiej, znanej m.in. z programu „Wiem co jem” emitowanego w TVN Style.

Nagroda w kategorii „Życie ze smakiem” trafiła natomiast do Pracowni Cukierniczej „Zagoździński”, która od lat zaraża wszystkich miłością do wolskich pączków. „Największe serce” ma natomiast Fundacja Rak’n’ Roll Wygraj Życie. Słuchacze zdecydowali, że to właśnie organizacja pomagająca kobietom w zmaganiach z chorobami onkologicznymi powinna otrzymać to wyróżnienie.

Nagrodę w kategorii „W sieci” odebrał natomiast Cezary Pytlos – nowy rzecznik Lotniska Chopina. To ten port lotniczy zebrał bowiem największą liczbę głosów i dzięki temu zyskał statuetkę Radia Kolor. Kto okazał się natomiast „Przebojowym głosem”? Tę nagrodę odebrała Margaret, która zaskarbiła sobie serca fanów wieloma utworami, m.in. nuconą przez wielu piosenką „Thank You Very Much”, który przez długi czas królowała na listach przebojów.

Po rozdaniu nagród przyszedł czas na muzyczną ucztę, która rozpoczęła się koncertem Mariki i jej zespołu. Ten występ zdecydowanie spodobał się publiczności, która domagała się bisów. O gorące rytmy na parkiecie zadbał natomiast DJ Mikos.

W Opera Clubie poza nagrodzonymi można było spotkać także wiele innych gwiazd. Wspólnie bawili się: Rafał Jonkisz, Paulla, Marian Lichtman, Barbara Kurdej-Szatan, Leszek Stanek, Agata Załęcka, Bovska, Lidia Kopania, Karolina Pilarczyk, Kasia Nova, Ivs Alter, Anna Powierza, Winicjusz Rzymyszkiewicz czy Eliza Gwiazda.

W tej niezwykłej imprezie udział wzięli również przedstawiciele Sukces jest Kobietą, którego patronem medialnym jest Radio Kolor. Partnerem naszego uczestnictwa w tej gali była marka Taranko.

 

Fot. Franek Mazur

24_Ur_Radia_kolor_002PrezesRadia
24_Ur_Radia_kolor_002PrezesRadia

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.