Bonarka_ikona2
Nocne zakupy to idealne rozwiązanie dla pracoholików, a do tego przyjemne dzięki rabatom
Redakcja
08/10/2011

Noc rabatów w Bonarce!

„Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy”- a już najbardziej te z rabatami w krakowskiej Bonarce! Wszystkich miłośników nocnych zakupów i wysokich rabatów zapraszamy w piątek 7 października (od godziny 20.00 do 24.00) do Bonarka City Centre

Atrakcyjne obniżki cenowe, to nie wszystko co zaskoczy nas podczas tego wieczoru. Koncert zespołu Swing Thing stworzy odpowiednią atmosferę i wprawi w nastrój do korzystania z rabatów, a cały event poprowadzi Olivier Janiak.
Najnowsze kolekcje jesień/zima 2011 są na wyciągnięcie ręki. W ponad 200 butikach i punktach usługowych będzie można znaleźć niespodzianki i zniżki, aż do 50%. Zapraszamy m.in. do sklepów odzieżowych, sportowych, z bielizną, obuwiem, galanterią skórzaną, z biżuterią i akcesoriami. Wieczór umili muzyka zespołu Swing Thing, grający stylową mieszankę swingu, jazzu i rock’n’rolla.

Rabatofanki przybywajcie!

*Olivier Janiak – dziennikarz, model, prezenter telewizyjny i konferansjer. Od 2001 r. do dziś prowadzi kulturalno – towarzyski magazyn „Co za tydzień”.  Współprowadził także m.in. takie programy jak „Co za noc” (według własnego pomysłu) oraz „Dzień Dobry TVN” razem z Magdą Mołek (nadal sporadycznie współpracuje z tą redakcją). Przeprowadził kilkadziesiąt wywiadów z największymi gwiazdami światowego kina i muzyki, między innymi z Bradem Pittem, Keanu Reevesem, Nicole Kidman, Robinem Williamsem, Kylie Minogue, Johnnym Deppem.

*Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się pierwszy na świecie ośrodek edukacyjno – wychowawczy w centrum handlowym: „U Siemachy” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m. in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.

Bonarka_ikona2
Bonarka_ikona2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.