Bohoboco 8
Fot. Karolina Sztaba
LukaszKedzior
19/05/2015

Nowy sezon z BOHOBOCO

18 maja w hali Expo XXI Warszawa duet BOHOBOCO odsłonił sylwetki z najnowszej kolekcji na jesień i zimę 2015/16. Inspiracją do zaprojektowania kolekcji były kroje z lat 40. i 70. W kolekcji pudrowe róże przeplatają się z błękitami i szarościami, a kolekcję rozświetlają srebrne i złote sylwetki

W interpretacji duetu BOHOBOCO kobieta XXI wieku w niewymuszony sposób łączy ponadczasową elegancję z nowoczesnym stylem życia dyktowanym przez metropolie. Kobiecy minimalizm odzwierciedlają projekty, a także linia skórzanych akcesoriów z metką BOHOBOCO – buty, paski, torebki wyróżniające się nieoczywistymi połączeniami materiałów i detali. Nowatorskim akcentem wyróżniają się szpilki wykonane z wełny, zabudowane sandałki z futrzanymi przodami oraz duże kopertówki z charakterystycznym skosem. Całości dopełnia biżuteria o geometrycznych kształtach ze szlifowanym marmurem, która została zaprojektowana w kooperacji z marką BRIJU.

Pokaz kolekcji jesień-zima 2015/2016 zorganizowano w hali Expo XXI Warszawa. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono fanów talentu Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka. Pokaz oklaskiwali m.in.: Magda Schejbal, Joanna Kulig, Joanna Moro, Katarzyna Glinka, Rafał Maślak, Tamara Arciuch, Agnieszka Cegielska, Robert Kupisz i Agnieszka Jastrzębska.

Bohoboco 8
Bohoboco 8

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.