Dzień Kobiet_ikona
5 marca w Krakowie odbędzie się Dzień dla Kobiet - EksMagazyn zaprasza
Monika Mista
02/03/2011

O kobietach i dla kobiet!

Z inicjatywy EksMagazynu i „Sakura Dance & Beauty” w najbliższą sobotę, 5 marca o godzinie 15 w Krakowie odbędzie się event pod hasłem „Dzień dla Kobiet”. Do udziału zaprosiliśmy aktywne, eleganckie… po prostu fantastyczne kobiety, które jako pierwsze będą mogły zobaczyć trzeci numer EksMagazynu!

Podczas Dnia dla Kobiet w Sakurze będzie się działo… oj będzie! Odbędą się prezentacje innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, zajęcia taneczne i zajęcia z samoobrony dla kobiet. Ponadto, na panie czeka lekcja braffitingu – czyli stylizacji biustu, którą przeprowadzi firma Marcille. Dodatkowo będzie można skorzystać z rad osobistej stylistki z Akademii OSA. Dzięki Sakana Sushi Bar nauczymy się robić sushi w domowych warunkach, a w międzyczasie na stoisku Diamond SKY dowiemy się, dlaczego kobiety tak kochają diamenty. Będą też porady dietetyczne i możliwość skorzystania z bezpłatnego make-up’u. To dzień dla urody, relaksu i zdrowia. Dzień z kobietami i dla kobiet!

UWAGA! Panie z okolic Krakowa – czytelniczki EksMagazynu, chętne do udziału w Dniu dla Kobiet, prosimy o informację na adres redakcja@eksmagazyn.pl. Wówczas skontaktujemy się z Wami w celu udzielenia szczegółowych informacji.

PARTNERZY:


Dzień Kobiet_ikona
Dzień Kobiet_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia59 03/03/2011 11:39

    CytujSkomentuj

    szkoda, że u mnie w mieście nie ma czegoś takiego…

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.