prezentmarzen_ikona
Ela Prochowicz
01/12/2014

Oryginalne pomysły na prezent dla Niej

Podobno kobiecie trudno dogodzić, bo zawsze jej coś nie odpowiada albo doszukuje się jakiegoś ukrytego (często w ogóle nieistniejącego) sensu. Nic więc dziwnego, że wybór właściwego prezentu nierzadko staje się problematyczny i to nie tylko z perspektywy mężczyzn!

Są jednak takie prezenty, którym nie oprze się żadna kobieta. Przedstawiamy listę pomysłów na wymarzony prezent dla każdej kobiety.

1.  Prezent relaksacyjny
O czym może marzyć kobiet po całodziennym zabieganiu i stresie związanym z pracą? Odpowiedź jest oczywista – o chwili dla siebie. A co jeśli praca sprawia jej przyjemność, a skołatane nerwy nie są problemem? Odrobina czasu, który mogłaby przeznaczyć wyłącznie dla siebie nie zaszkodzi i na pewno korzystnie wpłynie na jej samopoczucie. W obu przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie podarowanie jej biletu do krainy przyjemności i strefy relaksu, czyli Vouchera SPA ! Masaż miodem, masaż czekoladą, a może jednak masaż klasyczny? Niech sama zdecyduje i skomponuje składniki mieszanki relaksu, energii i rozkoszy zaklętej w olejkach eterycznych.2. Prezent z wizualizacją
Kobiety mają poczucie, że muszą doskonale wyglądać w każdej sytuacji. A przede wszystkim pragną zachwycać! Perfekcyjny makijaż, dobrze dobrana fryzura i odpowiedni styl, to pakiet kluczy do osiągnięcia wizualnego sukcesu. Sprezentuj więc bliskiej Ci kobiecie kurs wizażu albo zakupy ze stylistką, która podpowie, jak wyrazić siebie i podkreślić wyjątkowość osobowości! Umiejętności zdobyte na kursach z profesjonalistami ułatwią jej codzienne rozterki związane z makijażem i wyborem ubrania! Podaruj jej poczucie idealności – niech wie, że o nią dbasz!

3.  Prezent kreatywny
Jeżeli Twoja kobieta lubi inwestować w siebie, kocha zdobywać wiedzę i poszerzać swoje horyzonty, pomysł na prezent nie może być banalny! To musi być coś twórczego, coś, co pozwoli jej się rozwijać. Świetnym rozwiązaniem będą: kurs gotowania (szczególnie niezwykle modny kurs sushi!), kurs fotograficzny, a także kurs decoupage. Dla kobiet bardziej aktywnych fizycznie doskonałym prezentem będzie ostatni krzyk mody – zajęcia pole dance. Po odbytych kursach będzie można podziwiać naprawdę wspaniałe efekty zdobytych umiejętności!4.  Prezent z nosem
Jaki był Twój pierwszy pomysł na prezent dla niej? Perfumy? Jeżeli tak… to wcale nie oznacza, że jest to pomysł standardowy. Ale gdybyś wybrał nieodpowiadający jej zapach albo przypadkiem kupił flakonik, który już ma? Niech sama pokręci nosem i sama zdecyduje! Podaruj jej możliwość stworzenia własnego, spersonalizowanego zapachu. Pod okiem profesjonalisty skomponuje unikatową kompozycję, której woń będzie w pełni oddawać jej charakter. A powstały zapach na pewno nie pozwoli jej zapomnieć o Tobie i prezencie, który jej podarowałeś!

5.  Prezent ze smakiem
Nie próbuj, po prostu podaruj jej rozkosze podniebienia! Sprezentuj jej aromatyczną podróż do świata smaków, pozwól jej delektować się różnorodnością. Jeżeli Twoja kobieta każdy dzień zaczyna filiżanką małej czarnej, a pianką spijaną przy ciastku delektuje się niczym prawdziwy smakosz, zabierz ją na degustację kawy. Znajdzie się również prezent dla koneserek słodkich winogron. Ekskluzywna degustacja win będzie niezwykłą okazją do poznania bogactwa smaków tego trunku z różnych regionów świata. Obie degustacje obowiązkowo we dwoje, bo i kawa, i wino zdecydowanie lepiej smakują w doborowym towarzystwie!
Więcej pomysłów na prezent dla niej znajdziesz na portalu www.katalogmarzen.pl, który oferuje moc prezentowych pomysłów i niezapomniane przeżycia!

prezentmarzen_ikona
prezentmarzen_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.