Modelowanie sylwetki - Soayehr Med & SPA (2)
Redakcja
14/11/2013

Otwarcie Soayehr Med&SPA

Pod koniec października w podkrakowskim Zabierzowie ruszyło Soayehr Med & SPA – jedno z największych tego typu miejsc w Małopolsce

W ofercie Centrum znajduje się zarówno zróżnicowany wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz SPA, jak i dodatkowe udogodnienia w postaci sali konferencyjnej, kącika malucha z opiekunką, a także specjalnej strefy klubowej. Do końca listopada na klientów czekają atrakcyjne rabaty.

Jak deklaruje Monika Kästner, pomysłodawczyni i założycielka Soayehr Med & SPA, głównym atutem nowo otwartego  miejsca będzie jego kompleksowy i zróżnicowany charakter. Będzie można przyjść tutaj zarówno na krótką wizytę, jak i z powodzeniem spędzić cały dzień, poddając się w tym czasie bardziej czasochłonnym i skomplikowanym zabiegom.

Kobieta w centrum uwagi
Mimo dużej różnorodności i oferty dla wielu grup odbiorców, Monika Kästner deklaruje, że na pierwszym miejscu zawsze będzie tutaj kobieta – jej problemy, potrzeby i pragnienia. – Jestem zdania, że w okolicach Zabierzowa zdecydowanie brakowało miejsc o podobnym charakterze. Są kluby fitness, fryzjerzy czy kosmetyczki, jednak na tym oferta dla kobiet jak dotąd się tutaj kończyła. Głównym założeniem Soayehr Med & SPA było więc wypełnienie tej luki. Kiedy już rozpoczęłam przygotowania do tej inwestycji, zdałam sobie sprawę jeszcze z jednego faktu, który miał równie duży wpływ na ostateczny kształt tego miejsca. Nawet w samym Krakowie brakuje miejsc, w których kobieta byłaby traktowana w kompleksowy sposób – jako ktoś więcej, niż tylko klient przychodzący na zabieg, po którym wychodzi i idzie do domu. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby można było przyjść do nas zarówno samej, jak i z przyjaciółką, z partnerem, czy nawet z dzieckiem. Mogę bowiem zapewnić, że podczas gdy my będziemy oddawały się zabiegom upiększającym bądź relaksującym, ani maluchy, ani panowie nie będę w tym czasie narzekali na nudę.

Różnorodność to podstawa
Na sześciuset metrach kwadratowych powierzchni znalazło się tutaj miejsce dla dziesięciu gabinetów zabiegowych, w których przeprowadzane będą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, nowoczesnej laseroterapii, kosmetologii czy modelowania sylwetki. Duża uwaga poświęcona została również stworzeniu kompleksowej oferty z zakresu ginekologii estetycznej, a więc dziedziny, która w ostatnich latach zyskuje w Polsce coraz większą popularność, a w której w dalszym ciągu specjalizuje się stosunkowo niewiele klinik. Dodatkowo w Centrum będzie można korzystać z porad dietetyka lub też zrelaksować się w saunie, jacuzzi czy podczas masażu – to wszystko czeka na gości we wszechstronnie wyposażonej strefie SPA. Oferta urozmaicona została również o różnorodne pakiety, wśród których znalazły się ciekawe propozycje zarówno dla przyjaciółek, jak i par, a nawet dla samych panów czy mam z dziećmi. Z okazji otwarcia do końca listopada na wszystkie zabiegi przewidziany został rabat w wysokości 20%, a na botoks 30%.

Monika Kästner już dziś zapowiada również mnóstwo atrakcji, dzięki którym Soayehr ma stać się czymś więcej niż typowym centrum med & SPA. W strefie klubowej regularnie będą odbywały się spotkania o tematyce „okołokobiecej”, do tego degustacje firmowego wina sprowadzanego ze szwajcarskiej wioski, której miejsce zawdzięcza swoją nazwę. W cieplejsze dni na gości czekał będzie przestronny taras. Możliwa będzie również organizacja konferencji w specjalnie przystosowanej w tym celu sali. O szczegółach oferty oraz wszystkich planowanych wydarzeniach można dowiedzieć się na stronie www.soayehr.pl oraz na fanpage’u „Piękna, ambitna, z klasą.”

Modelowanie sylwetki - Soayehr Med & SPA (2)
Modelowanie sylwetki - Soayehr Med & SPA (2)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.