paprocki6
LukaszKedzior
15/11/2014

Paprocki & Brzozowski na wiosnę i lato 2015

13 listopada 2014 r. w Soho Factory w Warszawie odbył się pokaz kolekcji paprocki&brzozowski na sezon wiosenno-letni. Pokaz zgromadził tłumy gwiazd i miłośników talentu Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego

Hasłem przewodnim najnowszej kolekcji jest SEX. Słowo „sex” ma wiele znaczeń i jeszcze więcej skojarzeń. To słowo wytrych, które otwiera wyobraźnię i nie tylko.

W najnowszej kolekcji paprocki&brzozowski pojawią się koronki, architektoniczne falbany, sukienki z głębokimi dekoltami, długości odsłaniające nogi i kroje podkreślające talię. Miks klasyki i nowoczesności. Klasyczne fasony przełamuje nowoczesna asymetria i ostra kolorystyka – oprócz czerni, bieli i delikatnego różu pojawiają się soczyste żółcie i zmysłowe amaranty.

- W czasach minimalizmu i postępującej maskulinizacji mody damskiej, zapragnęliśmy podkreślić wszystko to, co najbardziej kobiece.  Zależy nam na tym, aby kobieta była sensualna, ale jednocześnie romantyczna. Takie skrajności lubimy najbardziej. Kontrasty! Wyrazistość i niedopowiedzenie – mówią Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. – Nie chcemy przebierać kobiet w wyimaginowane postacie, chcemy podkreślać ich atrybuty i dodawać pewności siebie. Ubrania są dla kobiet, nie odwrotnie – dodają Projektanci.

paprocki6
paprocki6

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.