dermedikona
Uczestnicy programu/Fot.Press Factory
JJ
02/09/2012

Piękny sposób na faceta

12 kobiet z całej Polski, w różnym wieku, z różnymi oczekiwaniami. Od kilku tygodni przed okiem kamery przechodzą metamorfozę. Finał akcji będzie można zobaczyć na antenie Polsat Cafe w programie rozrywkowym „Sposób na faceta”. Premiera już 14 września. Program realizowany jest w Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED w Krakowie

- Łączy je to, że potrzebują wsparcia, żeby poczuły się kobieco. Staramy się odkryć ich osobowość, pokłady energii i przede wszystkim – piękno. Pracujemy też psychologiczne, żeby metamorfoza obejmowała nie tylko ich wygląd zewnętrzny. Tak, by kiedy staną przed lustrem pozytywnie odebrały zmiany i je zaakceptowały – mówi Anna Czepita, manager Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED.

Krakowski ośrodek został wybrany jako miejsce metamorfoz i nagrań odcinków show „Sposób na faceta” ze względu na 13 – letnie doświadczenie na rynku i szeroki zakres usług: zabiegi z dziedziny laserotarpii, modelowania sylwetki, medycyny estetycznej, kosmetyki twarzy, makijażu, masaży, zabiegów na włosy i stylizacji.
– Dzięki temu możemy zaoferować uczestniczkom programu pełną metamorfozę. Każdej proponujemy, to co czego rzeczywiście potrzebuje – mówi Anna Czepita.

Właściciele Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED

Ukryte piękno
Pierwszym krokiem przemiany kobiet była konsultacja medyczna i kosmetyczna. Specjaliści Centrum ocenili stan skóry, sylwetkę, stan włosów i dopasowali indywidualny plan działania.
– Sporo pań miało dermatologiczne problemy ze skórą, dlatego pierwszym etapem było leczenie, a dopiero potem upiększanie – podkreśla Anna Czepita. – Chcieliśmy wyjść od tego, co jest ich największym problemem. Każda ma bowiem mankamenty, na które przede wszystkim zwraca uwagę. Wiele uczestniczek ma kłopot z kwestią uwierzenia w siebie. Staramy się pokazać im, że są piękne i podbudować opinie na temat samych siebie. A dzięki zabiegom podarować pewność siebie w oparciu o zlikwidowanie głównego problemu – dodała.
– Nie możemy doczekać się końcowego efektu – mówiły uczestniczki programu.
Przekrój zabiegów jakim poddawane są panie jest bardzo szeroki – od botoksu po kwas hialuronowy, zabieg Regeneris oparty na biostymulacji komórek skóry z własnej krwi klientki dający bardzo naturalny efekt. Do tego zabiegi na bazie luksusowych marek, takich jak np. Babor. W ruch poszły też urządzania do mikrodermabrazji, oxybrazji i niemiecki system VitaLaser, który łączy ze sobą zalety terapii podczerwienią z nowo wynalezionym hialuronowym żelem intercelularnym.

Praca nad programem i zabiegi uczestniczek

Okiem mężczyzn
„Sposób na faceta” to program składający się 12 odcinków, które od 14 września do końca listopada (g.21) da będą emitowane na antenie Polsat Cafe.
– Chcemy pokazać, co faktycznie podoba się mężczyznom. Jest bardzo wiele przekonań, mitów na temat tego, co mężczyźni lubią, a czego nie, a my chcielibyśmy te potoczne wyobrażania zweryfikować. Czy to prawda? Czy przekonania przekazywane z pokolenia na pokolenia przez nasze mamy i koleżanki mają rację bytu? Okazuje się bowiem, że nasze mniemanie jest kompletnie niezgodne z tym, co oni sami myślą na ten temat. Fajnie jest zderzyć poglądy obu stron, dlatego w programie oprócz kobiet, biorą udział również mężczyźni. Przeciętni faceci, którzy szczerze powiedzą, co podoba im się w kobietach – mówi Iwona Karpiuk, producentka programu z firmy Blue Angels. Dodaje, że stacja zdecydowała się na taką formułę, bo to skuteczna metoda porównania kobiecych kompleksów z tym, jak postrzegają je mężczyźni.


– Zależy nam na pokazaniu całego zestawu zabiegów, dzięki którym można pięknie wyglądać, a jeśli będziemy wyglądały pięknie, to zauważą to również panowie – dodaje Iwona Karpiuk.
Pierwszy finał programu (sześć uczestniczek) odbędzie się już 7 września.
Joanna Jałowiec

dermedikona
dermedikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.