ikona1
Burlesque Club w Białymstoku oficjalnie otworzyła Doda
zygzak
05/01/2012

Pierwszy Burlesque Club w Białymstoku oficjalnie otwarty!

22 grudnia 2011r. w Białymstoku otwarto pierwszy w Polsce burleskowy klub. Gośćmi specjalnymi na imprezie premierowej byli Doda i Tomek Lubert – członek zespołu Volver. Ta noc na długo pozostanie w pamięci gości zebranych w Burlesque Club. A to za sprawą niezwykłej atmosfery

Burlesque Club to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Podczas imprezy powitalnej można było się przekonać, na jakie atrakcje można liczyć będąc stałym bywalcem lokalu. Przekraczając jego próg, goście przenieśli się w jednej chwili do francuskiego kabaretu. Występy grupy tanecznej wykonującej tańce burleskowe, wokalistki w repertuarze burleskowym oraz pokaz iluzjonistyczny, to tylko niektóre prezentacje tego wieczoru. Atmosferę dodatkowo podgrzał pokaz bielizny marki Tessoro.

Klub oficjalnie otworzyła Doda – przecięła wstęgę i zaprosiła zgromadzonych gości do wspólnej zabawy. Artystka chętnie pozowała do zdjęć i jak przystało na prawdziwą gwiazdę dwukrotnie zmieniła kreację. Sama również bawiła się wyśmienicie. Wspaniałe trunki i goście bawiący się na parkiecie klubu do białego rana oraz mnóstwo atrakcji sprawiły, że otwarcie lokalu można podsumować jako naprawdę udane.

Burlesque Club pretenduje do miana klubu, który oczarowuje i zaskakuje swoich gości za każdym razem. -Zróżnicowany repertuar, styl rewiowy i artyzm w najlepszym wykonaniu z staną się jego wizytówką!- zapewniają gospodarze.

Więcej informacji na temat klubu na stronie: www.burlesqueclub.com.pl albo na Facebooku.

Oto krótka foto relacja z tego eventu, któremu patronował również EksMagazyn:

ikona1
ikona1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.