plich_ikona
PLICH specjalizuje się w szyciu na miarę dla kobiet i mężczyzn
Monika Mista
24/03/2011

PLICH w Pałacu pod Baranami

3 kwietnia o godzinie 19:00 w renesansowych wnętrzach Pałacu pod Baranami w Krakowie odbędzie się ekskluzywna ceremonia modowa i artystyczna – pokaz najnowszej kolekcji PLICH’a

Będą to suknie i sukienki, których wspólnym mianownikiem jest ulotność. Uszyte z jedwabnych żorżet bądź w delikatny kwiatowy wzór, bądź w jednolitych soczystych kolorach. Zwiewne i kobiece. Wśród nich również kilka sukien ślubnych. Projektant zaprezentuje również kilka modeli garniturów męskich o nowoczesnych odważnych krojach, podkreślających figurę.

Część kolekcji powstała jako owoc współpracy PLICH’a z piosenkarką Renatą Przemyk, która wystąpi w pokazie i zaprezentuje kreacje osobiście. Projektant, zainspirowany jej charyzmatyczną osobowością, przygotował kreacje, które podkreślają kobiecość artystki. Stąd mają one linie sukien – długich, jedwabnych, ale półprzezroczystych, delikatnych, z falbankami, na cielistym podszyciu – jak halki. Wszystkie suknie przygotowane z myślą o Renacie Przemyk są czarne, lecz w całej kolekcji pojawiają się również inne kolory.

PLICH zapowiada, że pokaz w Pałacu pod Baranami, będzie spotkaniem z modą, sztuką i designem.

Wszystkich, którzy nie będą mogli wziąć udziału w imprezie osobiście, organizatorzy zapraszają na stronę internetową PLICH’a. Pokaz będzie można obejrzeć na  żywo na www.plichfashion.com oraz na stronach partnerów medialnych. W EksMagazynie z pewnością pojawi się fotorelacja z pokazu.


Renata Przemyk podczas sesji zdjęciowej dla PLICH’a w Szklarni Ogrodu Botanicznego UJ w Krakowie  Fot.Marek Kowalski / stylizacja: PLICH/makijaż i fryzura: Akademia Stylizacji M. P. Babicz /buty: APIA

plich_ikona
plich_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.