plakat_paprocki_bielsko
Redakcja
26/11/2011

Pokaz Paprocki & Brozowski oraz Maniewski Hair & Body w Pasażu pod Orłem

2-go grudnia w Bielsku-Białej pojawią się Paprocki & Brzozowski ze swoją najnowszą kolekcją. A to tylko początek niespodzianek – swoim głosem uwiedzie nas Ada Szulc, a zabawi Conrado Moreno

Najsłynniejszy duet polskich projektantów zaprezentuje w Bielsku-Białej kolekcję na sezon wiosna/lato 2012. Będzie to pierwszy pokaz Paprockiego i Brzozowskiego w tym mieście. Tym razem również za fryzury odpowiadać będzie Maciej Maniewski, który dodatkowo zaprezentuje kolekcję marki Kemon. Towarzyszyć mu będzie Kasia Nowicka, znana bardziej jako Novika, która wzbogaci pokaz swoim wokalem. Tego wieczoru swój recital wykona młoda, ambitna piosenkarka Ada Szulc – finalistka programu telewizyjnego „X Factor”. Prowadzeniem całości imprezy zajmie się Conrado Moreno. Uzupełnieniem wydarzenia będzie również pokaz Bartosza Malewicza, młodego polskiego projektanta. Nie zabraknie również gościa szczególnego, a w tej roli pojawi się Marek Kondrat – wielokrotnie nagradzany aktor i reżyser.

Goście będą bawić się w zabytkowych wnętrzach luksusowego budynku Pod Orłem usytuowanym w samym centrum miasta. Nie jednego już zachwycił neorenesansowy styl Sali Redutowej – jednej z najpiękniejszych w Polsce sal reprezentacyjnych. Obecnie jest to najbardziej luksusowy pasaży handlowy w Bielsku-Białej, w którym znajdują się między innymi Winiarium Marka Kondrata,  Maniewski Hair & Body, MultiBank, oraz filie dużych, ogólnopolskich firm.

plakat_paprocki_bielsko
plakat_paprocki_bielsko

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.