DSC_2181 karolina sztaba
Fot. Karolina Sztaba
LukaszKedzior
22/04/2015

Pokaz Tomaotomo: Desire

21 kwietnia Tomasz Olejniczak zaprezentował swoją najnowszą kolekcję TOMAOTOMO Desire. Na wybiegu dominował minimalizm, w którym projektant odważnie zestawił proste w formie projekty z efektownymi i bogato zdobionymi tkaninami

Desire to już trzeci autorski pokaz Tomasza Olejniczaka. Pierwsze swoje kolekcje projektant prezentował w trakcie Fashion Week Poland. Od jego debiutu w świecie mody minęło pięć lat. W tym czasie kobiece projekty TOMAOTOMO pokochało wiele pań, także tych rozpoznawalnych i znanych z mediów. Podczas pokazu projektantowi kibicowały m.in. Maja Sablewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Zielińska i Magda Schejbal.
Desire to hołd złożony kobiecie. Kolekcja jest inna od poprzednich, ale nie jest pozbawiona charakterystycznych elementów, które tworzą tożsamość TOMAOTOMO. To kolekcja dla kobiet poszukujących nietuzinkowych rozwiązań, które chcą się wyróżnić w tłumie minimalistycznych stylizacji dominujących na naszych ulicach.
W kolekcji obok sylwetek kobiecych pojawiły się też męskie: krótkie spodenki, efektowne koszule, bluzy i kurtki typu bomber.


DSC_2181 karolina sztaba
DSC_2181 karolina sztaba

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.