dieta123
Anna Chodacka
15/11/2010

Porozmawiajmy o zdrowiu w listopadzie

Tematem przewodnim najbliższego „Porozmawiajmy o zdrowiu” będą kobiece piersi. Organizatorki do rozmów zaprosiły lekarzy specjalistów, którzy opowiedzą o badaniach profilaktycznych, jakie należy wykonywać, aby zapobiegać rakowi oraz innym schorzeniom piersi.

Zanim jednak na spotkaniu przystąpimy do rozmów o zdrowiu i urodzie biustu, zajmiemy się niezwykle ważnym i rzadko poruszanym na forum publicznym problemem nietrzymania moczu (inkontynencja). Z jego powodu cierpią miliony Polek, dlatego tak istotne jest przełamanie istniejącej wokół tematu bariery wstydu. Doktor Wojciech Peszek z Centrum Medycznego VIPMED będzie mówić o przyczynach, i co równie ważne, o możliwościach leczenia tej kłopotliwej dolegliwości.

Na temat profilaktyki raka piersi i jajnika wypowie się dr Artur Barczyk. Dowiemy się o specyfice i możliwości zdiagnozowania choroby przy pomocy specjalnych testów. Najwięcej do powiedzenia o raku piersi ma z pewnością osoba, która sama przez to przeszła. Anna, która musiała podjąć jedną z najcięższych decyzji w życiu kobiety, opowie nam o swoich zmaganiach, goryczy rozczarowań, i wreszcie radości z wygranej walki i życiu po chorobie.

Wszystkie chcemy być piękne i szczycić się zadbanym ciałem. Jak w prosty sposób zadbać o biust i poprawić jego elastyczność i jędrność, zdradzi nam wykwalifikowany kosmetolog, Izabela Załęska z Kliniki Młodości. Trenerzy z Klubu Platinium przedstawią ćwiczenia  na wzmocnienie okolic klatki piersiowej , które możemy wykonywać również w domu.
Również i tym razem nie zabraknie tematów lżejszych i takich, o których kobiety potrafią rozprawiać bez końca. Wspólnie z trenerką Iwoną Kosiec (Introtyp.pl) będziemy zgłębiać tajniki naszej osobowości pod hasłem „Zacznij być sobą”.

Deni Cler zaprezentuje przybyłym paniom jesienno-zimową modę i zaproponuje, by przed chłodniejszymi temperaturami chronić się przy pomocy ciepłych i niezwykle przyjemnych w dotyku kaszmirów.

Wszystkie wiemy, jak nasz strój urozmaicić mogą dobrze dobrane dodatki. Która z nas nie lubi błyszczących w uchu kolczyków czy pobrzękujących na rękach bransoletek? Biżuterię zaprojektowaną i wykonaną przez siebie przedstawi przybyłym Paniom Kinga Zielińska.

Zachętą niech będzie także obecność wyjątkowego Gościa Specjalnego – Anny Radwan –  popularnej aktorki filmowej i teatralnej, znanej nie tylko krakowskiej publiczności. Pani Anna opowie nam, w jaki sposób dba o zdrowie, a także zdradzi sekret zgrabnej sylwetki i piękna – także tego wewnętrznego.

Każda z Pań, która przyjdzie na spotkanie otrzyma kosmetyczny upominek od firmy Aubrey  Organics  i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

23 listopada 2010 roku
Hotel Andel’s, ul. Pawia 3 (obok Galerii Krakowskiej)
godz. 17.45

Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny! Po szczegóły zapraszamy na www.porozmawiajmyozdrowiu.com


dieta123
dieta123

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia 22/11/2010 09:50

    CytujSkomentuj

    więcej takich inicjatyw

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.