Raffaello_Olivier_Janiak_i_Agnieszka_Cegielska
fot. Materiały Prasowe
LukaszKedzior
28/06/2015

Powitanie lata z Raffaello

Wyjątkowa sceneria Pałacu w Wilanowie, piękny letni wieczór i doborowe towarzystwo gwiazd – wszystko to w ramach kolejnej imprezy z okazji Inauguracji Lata, zorganizowanej przez markę Raffaello

Jak co roku, marka Raffaello zaprosiła do wspólnego otwarcia sezonu. Wieczorem 25 czerwca, Pałac w Wilanowie zamienił się w letni ogród Raffaello, w którym goście mieli okazję rozkoszować się urokiem niezapomnianych chwil. Wszystko to, pod hasłem zmysłowego lata, które podkreślała obecność pięknych hibiskusów.
Wśród licznie zaproszonych gości nie mogło zabraknąć polskich gwiazd – Anny Muchy, Doroty Gardias, Joanny Krupy, Anny Wendzikowskiej, Omeny Mensah, Anny Lipińskiej, Aleksandy Kwaśniewskiej, Karoliny Malinowskiej, Edyty Herbuś, Joanny Horodyńskiej, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego, Mai Sablewskiej i Agnieszki Szulim. Gospodarzami wieczoru byli – Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zatroszczyli się o wyjątkową atmosferę spotkania. Wieczór zakończył się występem gościa specjalnego – Kayah, która zachwyciła energetyzującym koncertem. Niespodzianką wieczory był duet wykonany wspólnie z Kubą Badachem.
Wyjątkowa scenografia prezentująca świat marki Raffaello pozwoliła gościom przenieść się w egzotyczny, barwny świat letnich doznań, który zapewne na długo pozostanie w pamięci gości.

Raffaello_Olivier_Janiak_i_Agnieszka_Cegielska
Raffaello_Olivier_Janiak_i_Agnieszka_Cegielska