rafalmaslak-ikona_800
Fot. Piotr Koziuk
Ela Prochowicz
07/03/2015

Premiera 26. numeru EksMagazynu!

6 marca w Sound Garden Hotel odbyła się premiera 26. numeru EksMagazynu z Rafałem Maślakiem na okładce oraz otwarcie piętra tylko dla kobiet – Ladies Floor by Mera Spa Hotel!

Rafał Maślak ubrany był w klasyczny garnitur i dodatki od firmy Pawo (www.sklep.pawo.pl) oraz buty Domeno (www.domeno.com.pl). Eleganckie sukienki dla współprowadzących event – Anety Zadrogi i Anny Chodackiej zapewniła firma Allure (www.allurethelabel.com), a ręcznie malowaną biżuterię firma DMD Biżuteria (www.dmdbizuteria.pl). O fryzury zadbał Salon Fryzjerski PJ (www.piotrjesionkiewicz.pl) a piękne makijaże wykonała Lucyna Rossa. Współprowadzącym imprezę i gościem specjalnym był Radosław Majdan doskonale znany Czytelniczkom EksMagazynu z rockowej sesji okładkowej. Panów i panie rozgrzewał do tańca Zespół 77 oraz DJ Paweł Grabowski, a dla gości przygotowano mnóstwo atrakcji. Jedną z nich był występ przedstawicielek szkoły pole dance Lejdis czy wirtualne fryzury od Moc&Art Hair. O podniebienie gości zadbał Robert Sokolski, szef kuchni restauracji Good Company Garden Restaurant (www.goodcompanyrestaurant.pl), a o dobre humory Piwnica Wybornych Win i Żubrówka.

Event „Ladies First” miał również akcent charytatywny. Panowie obecni na imprezie albo przeszli na wejściu selekcję (mieli za zadanie przeistoczyć się w super bohaterów) albo musieli „wkupić się” na wejściu datkiem na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Atrakcje na loterię wizytówkową zapewniły: salon z designerskiem sprzętem audio GFmod (www.gfmod.pl), polski producent torebek skórzanych Gawor Collection (www.gawor-collection.pl), marka produktów dla kobiet Feminum (www.feminum.pl), DMD biżuteria, Domeno i Pawo. Partnerami premiery 26. numeru EksMagazynu były również firma szkoleniowa Orinoko (www.orinoko-szkolenia.pl) oraz kancelaria prawnicza Audix (www.audix.pl). W loterii wizytówkowej nagrody na ręce pań i panów przekazywał Jacek Bilczyński, trener gwiazd i dietetyk, stale współpracujący z EksMagazynem.

Do 26. numeru EksMagazynu dołączona jest, w cenie pisma, książka „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”, prezentująca sylwetki przedsiębiorczych kobiet z całej Polski!


Pełna fotorelacja  w naszej galerii na FB EksMagazynu!

Fot. Piotr Koziuk

rafalmaslak-ikona_800
rafalmaslak-ikona_800

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.