IKEA
Fot. Łukasz Kędzior
LukaszKedzior
20/08/2015

Premiera katalogu IKEA 2016

Nowy katalog IKEA 2016 jest już dostępny! W miniony czwartek w Warszawie odbyła się jego oficjalna premiera. W industrialnych wnętrzach Soho Factory w Warszawie zaproszeni dziennikarze mieli okazję obejrzeć aranżacje i zapoznać się z nowościami, które IKEA przygotowała na ten sezon

To już dwudziesta odsłona katalogu IKEA w naszym kraju, która w tym roku poświęcona jest życiu w kuchni i wokół niej. To właśnie kuchnia jest sercem każdego domu, które w naturalny sposób przyciąga i łączy ludzi. Czas na gotowanie to czas na bycie razem. W tym roku IKEA oferuje mnóstwo inspiracji związanych z przygotowywaniem posiłków i jedzeniem. Wszystko po to, by odpowiadać na potrzeby ludzi oraz realizować ich marzenia. Nowy katalog to proste i drobne rozwiązania, które poprawiają komfort życia oraz nadają mu smak. IKEA wierzy, że zainteresowanie jedzeniem to nie tylko chwilowy trend – to ruch. Ruch, który kształtuje codzienne życie ludzi. Dlatego tegoroczny katalog skupia się na różnych tematach związanych z jedzeniem – od własnych upraw, przez gotowanie, serwowanie i przechowywanie. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby wielu ludzi oraz pokazać proste rozwiązania, mające poprawić komfort życia.

Tegoroczny katalog to również kwestie związane z obróbką żywności i segregacją odpadów. IKEA zwraca uwagę na mądre przechowywanie jedzenia oraz segregowanie resztek pokarmów trafiających do kosza. Podsuwa łatwe rozwiązania gromadzenia i organizacji żywności, by zmniejszyć ilość odpadów. Dzięki temu podpowiada, jak można żyć w sposób bardziej zrównoważony, nie zmieniając zbyt wiele.

W tym roku katalog IKEA 2016 liczy 324 strony. Zostanie wydrukowany w nakładzie ponad 219 milionów egzemplarzy na papierze z certyfikatem FSC i będzie dostępny na 49 rynkach.

IKEA
IKEA

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.