designeria2
Fot. designeria trendy show
Redakcja
17/11/2011

Relacja: designeria trendy show

9 listopada 2011 w Hotelu Europejskim w Warszawie o godzinie 20.00 odbyła się inauguracja pierwszej edycji wydarzenia designeria -trendy show 2011

Głównym celem cyklu „designeria-trendy show”  jest  promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki, oraz zwiększenie zainteresowania współczesnymi trendami w modzie i  wzornictwie. Jednocześnie  zadaniem „designerki” jest  prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja niebanalnych i wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

Sala Balowa Hotelu Europejskiego przeistoczyła się w niezwykłe miejsce w którym gra świateł oraz oprawa muzyczna tworzyła wyjątkową atmosferę. W świat mody wprowadziła gości prowadząca Anna Popek. Najważniejszym punktem wieczoru był pokaz kolekcji  „Flash” młodej projektantki Katarzyny Kmiecik – absolwentki projektowania ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Przybyli goście mogli podziwiać niebanalne projekty męskich  garniturów, nie zabrakło także odważnych propozycji dla kobiet. Casualowa kolekcja ‘Flash’ zachwycała niekonwencjonalnymi wzorami materiałów i kolorami. Gwiazdą wydarzenia był Leszek Stanek który otwierał i zamykał pokaz Dbałość o najmniejszy szczegół oraz innowacyjne podejście do klasyki, wróży młodej projektantce zawrotną karierę.

Przybyły osobistości znane ze świata mody i show biznesu m.in. projektanci Michał Starost i Agata Koshmieder, duet BOHOBOCO Michał Gilbert  Lach i Kamil Owczarek, pisarka Hanna Bakuła, aktorki Anna Oberc, Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Agnieszka Krukówna. Następna impreza z cyklu designeria -trendy show planowana jest na luty 2012r.

designeria2
designeria2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.