hawrot_ikona
Fot. materiały prasowe
Redakcja
11/01/2014

Relacja z pokazu najnowszej kolekcji Joanny Hawrot

21 grudnia 2013 r. w legendarnych wnętrzach krakowskiego Grand Hotelu odbył się pokaz Joanny Hawrot. Najnowsza kolekcja AIR została wzbogacona o ekskluzywną linię najbardziej charakterystycznych projektów. Uroczysty wieczór, podsumowujący intensywny rok kreatywnej pracy projektantki, zwieńczył recital aktorki Joanny Kulig

Kolekcja AIR to cykl podzielony na dwie tematyczne części. Pierwsza z nich to miękkie, plastyczne formy interpretujące kształt otwartego i zamkniętego koła-kokonu. Druga, sportowa część sylwetek, premierowo wprowadza casualowe outfity. Całość kolekcji tworzy spójną metaforę miejskiego POWIETRZA, wdychanego przez kobiety żyjące w metropolii.

Do zabytkowych przestrzeni Grand Hotelu, będącego kiedyś Pałacem Czartoryskich, Joanna Hawrot wprowadziła nowoczesną kompozycję mody, sztuki i muzyki. Gość specjalny pokazu – aktorka Joanna Kulig, z towarzyszącym jej na pianinie kompozytorem Adrianem Konarskim, swoim recitalem zapewniła atmosferę pełną emocji i wzruszeń.

Pokaz kolekcji AIR okazał się multimedialnym widowiskiem z oszałamiającymi wizualizacjami i skrupulatnie dobraną, energiczną ścieżką dźwiękową. Na wybiegu zaprezentowane zostały zarówno projekty w stylu wielkomiejskiej niewymuszonej elegancji jak i odważne, rockowe stylizacje w wersji glamour. Wśród zaproszonych gości znalazło się m.in. liczne grono aktorów i artystów, które niezwykle ciepło przyjęło kolekcję i gromkimi brawami nagrodziło to wyjątkowe wydarzenie.

Joanna Hawrot od kilku lat konsekwentnie realizuje filozofię swojej marki – From Fashion To Art. Pokaz jej najnowszej kolekcji w pełni nawiązywał do tego hasła.  Dopełnieniem projektów kolekcji AIR była biżuteria KOD Krystyny Odolińskiej. Za produkcję wydarzenia odpowiadali: fryzury – Oskar Bachoń i Wojtek Kasprzak, makijaż – Aneta Radlińska, stylizacja – Anna Jandura, wizualizacje i muzyka – Krzysiek Hawrot, animacja logo w 3D – Łukasz Kondek Motion Design, współpraca produkcyjna – Sylwia Kołomańska.

hawrot_ikona
hawrot_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.