ikona_carinii_konkurs
Ela Prochowicz
24/04/2014

Rozstrzygnięcie konkursu EksMagazynu i Carinii

Romantyczne, sportowe, super kobiece, na co dzień i do pracy – przysłaliście nam kilkadziesiąt propozycji wiosennych stylizacji z butami firmy Carinii w roli głównej. Dziś prezentujemy wyniki konkursu. Wybór nie był łatwy

Poniżej prezentujemy nagrodzone stylizacje. Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się drogą mailową. Każda z Pań otrzyma nagrodę w postaci butów wybranych z najnowszej kolekcji marki Carinii (www.carinii.com.pl)

Gratulujemy!


Autorka: Kasia S.


Autorka: Martyna


Autorka: Aga


O firmie

Firma Carinii wypuszczając modele butów, korzysta z pomocy włoskich stylistów i projektantów obuwia. Dzięki temu myśli o każdej kobiecie, bo pomimo, że mamy podobne gusta, to jednak każda z nas jest inna. Kolekcja na tegoroczną wiosnę – lato 2014  obfituje w bogaty wybór fasonów, przede wszystkim botków z wysoką jak i niską cholewką czy sandałków na płaskim obcasie oraz lekkiej koturnie. Są to modele dedykowane zarówno młodym kobietom, które lubią bawić się modą, a także dojrzałym, ale pełnym wigoru paniom, które mają swój styl i wiedzą za czym mają podążać w każdym sezonie.
Obuwie Carinii jest wykonane z najlepszej jakości naturalnych skór polskich oraz włoskich, charakteryzujących się różnorodnością barw. Tak jak nieodłączną częścią świata mody są brązy, beże i kontrastujące ciepłe i zimne kolory, tak marka Carinii staje się prekursorem tych elementów na polskim rynku. Mocne połączenie czerwieni z kontrastującą czernią oraz duet ciemniejszych kolorów z jasnymi odcieniami brązu i beżu dają wybuchową mieszankę stylu  i klasę samą w sobie.

ikona_carinii_konkurs
ikona_carinii_konkurs

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.