Agnieszka Jastrzebska
Fot. Karolina Sztaba
LukaszKedzior
19/03/2015

Sabrina Pilewicz na nowy sezon

19 marca br. w domu towarowym VITKAC w Warszawie, odbyła się premiera nowej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz – „EVVIVA L’ARTE”, która właśnie trafiła do sprzedaży

Zaproszeni goście mieli okazję z bliska poznać nową kolekcję, którą projektantka stworzyła, zainspirowana Sycylią. Klimat włoskiej wyspy dało się odczuć nawet w kolorystyce najnowszych modeli. Kolekcji przewodzi hasło Accessorize your life! Niech Twoje akcesoria mówią o Tobie, pokazują Twoje życie. Otaczaj się pięknymi przedmiotami codziennego użytku, które pozytywnie wpłyną na Twój nastrój!  Pokaz nowej kolekcji był również zapowiedzią rozpoczęcia współpracy projektantki Sabriny Pilewicz z firmą HTC.

„Technologia i moda od dawna świetnie się łączą i uzupełniają. Torebka i telefon to duet doskonały. Jedno i drugie są dla kobiety czymś bardzo ważnym, czymś bardzo osobistym, bez czego nie wyobraża sobie wyjścia z domu.  Telefon, tak jak torebka, jest dopełnieniem stylu. Torebka SPxHTC CorleONE to model architektoniczny, którego frontowe przeszycia rysują kopertę. Jest to metafora komunikatu, wiadomości sms, e-mail – jako wiadomości , która obecnie najczęściej przesyłana jest smartfonem”  – powiedziała Sabrina Pilewicz.

Podczas spotkania, projekty Sabriny podziwiało wiele gwiazd m.in. Anna Popek, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Jastrzębska, Anna Lipińska, Magda Femme i Dorota Czaja.

Agnieszka Jastrzebska
Agnieszka Jastrzebska

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.