Joanna Krupa_ikona
Joanna Krupa poprowadziła Secret Lashes Fashion Show w Sopocie
Monika Mista
08/09/2011

Secret Lashes Fashion Show

Z całą pewnością to modowe wydarzenie zapisze się w kronice najważniejszych imprez sezonu. Tegoroczna noc, 27 sierpnia 2011, to synonim luksusu i znakomitej zabawy. Sekretne spojrzenie na kolekcję Paprocki & Brzozowski przyciągnęło do Sopotu mnóstwo gości, także tych ze świata polskiego show-biznesu

Piękno to nie tylko odpowiednia kreacja, ale i perfekcyjnie podkreślona uroda. Dlatego też, marka Secret Lashes doskonale wpisała się w ramy tej imprezy. Jest znana szczególnie z rewolucyjnej metody przedłużania rzęs 1:1. Najpopularniejsza w Polsce i niezwykle skuteczna w dbaniu o ich wygląd, uczciła swój sukces na krajowym rynku oraz zapowiedziała wprowadzenie nowych, innowacyjnych produktów. Natomiast o włosy modelek zadbał znany stylista Maciej Maniewski z Maniewski Hair & Body z Krakowa.

Fragment pokazu Jacoba Habera – młodego projektanta z Krakowa

Zaznaczenie akcentu „fashion” stało się możliwe dzięki zdolnemu studentowi krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Kolekcja Jacoba Habera wniosła powiew świeżości do artystycznego charakteru tego wydarzenia. Jednakże, głównym modowym punktem tej nocy był pokaz kolekcji Paprocki & Brzozowski na zbliżający się sezon. Zaprezentowane fasony w stylu mrocznej boho-chic oraz mieniące się wąskie koktajlówki wzbudziły żywe zainteresowanie przybyłych pań. Dlaczego? To proste – charakterystyczne dla duetu fasony wzory i tkaniny bezbłędnie podkreślają kobiece kształty.
Wrażeniami artystycznymi goście wymieniali się na uroczystym bankiecie w Sheraton Sopot Hotel. Na wielu szczęśliwców z konkursu wizytówkowego czekały wspaniałe nagrody ufundowane przez partnerów imprezy. Zestawy kosmetyków od Secret Lashes, pobyt w Sana Vida SPA & Wellness, czy nie lada gratka dla fanów Dariusza Michalczewskiego – rękawice bokserskie z jego podpisem. To tylko niektóre z niespodzianek.

Joanna Krupa i prezes marki Secret Lashes Damian Stormowski

Tę niezwykłą imprezę poświęconą modzie, sztuce i muzyce poprowadziła znana osobowość telewizyjna i fotomodelka – Joanna Krupa. Całe wydarzenie muzycznie uświetnił recital Natalii Kukulskiej. Artystka zaraziła wszystkich swoją energią sceniczną. O przyjemność dla ucha zadbała również Monika Gawrońska swoim wcześniejszym występem. Doskonałe humory towarzyszyły gościom, także na coctail party w Unique Club, gdzie dobrej zabawie nie było końca.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski na backstage’u

Recital Natalii Kukulskiej

Jacob (lub Jakub) Haber

Intro Moniki Gawrońskiej

Z kolekcji Paprocki & Brzozowski


Fot. Karolina Chęcińska, Maciej Grochala
Materiały prasowe: Agencja Public Relatons House Brand

Joanna Krupa_ikona
Joanna Krupa_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.