okladka_sukcesjestkobieta-napis-650
Ela Prochowicz
21/04/2015

Spotkanie Kobiet Biznesu!

Sukces, wiedza, motywacja, inspiracja – to hasła przewodnie Kongresu Kobiet Sukcesu, który odbędzie się 29 maja w Warszawie. Już dziś zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie!

29 maja w warszawskim Sound Garden hotel odbędzie się konferencja promująca przedsiębiorczość polskich businesswomen – Kongres Kobiet Sukcesu

Impreza jest kontynuacją inicjatywy, która spotkała się z fantastycznym przyjęciem środowisk kobiecych, czyli książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu” (premiera listopad 2014). Kongres ma być pomostem pomiędzy pierwszą a drugą, planowaną na jesień 2015, edycją książki. Patronat honorowy nad eventem objęła minister Małgorzata Fuszara, pełnomocniczka rządu ds. równości oraz Międzynarodowe Forum Kobiet przy SGH, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz europosłanka Róża Thun. Kongres będzie składał się z dwóch części: wystawienniczej i panelowej.

Impreza skierowana jest do kobiet biznesu, kobiet, które chciałyby założyć własną firmę, matek wracających na rynek pracy, pracowników korporacji i wszystkich osób poszukujących inspiracji, motywacji, pozytywnej energii i impulsu do zmiany. Program kongresu będzie obejmował prezentacje zaproszonych gości, występy artystyczne i mini-targi promujące kobiece firmy.

Kongres Kobiet Sukcesu będzie mieć akcent charytatywny w postaci loterii wizytówkowej. Środki pozyskane z zakupu losów przekażemy Fundacji „Jedyna Taka” zajmującej się pomocą niepełnosprawnym kobietom i organizującej równościowe wybory Miss Polski na wózku.

W programie:

*Motywujące wystąpienia kobiet sukcesu, liderek, które opowiedzą o własnym biznesie w praktyce.

*Merytoryczne prelekcje specjalistów z zakresu wsparcia biznesu. Tematy: nowe technologie, media społecznościowe najczęściej spotykane problemy prawne, zarządzanie zespołem.

*Spotkania z pisarkami, aktorkami, podróżniczkami, kobietami mediów na temat kobiecej siły. Zaproszeni goście to m.in. pisarka  Hanna Bakuła, dziennikarka Monika Zamachowska i ikona mediów Alicja Resich-Modlińska.

*Inspirujące spotkania z kobietami działającymi na rzecz rozwoju i wspierania środowisk kobiecych.

Do udziału w Kongresie Kobiet Sukcesu już dziś zapraszają jego organizatorki:

Aneta Zadroga: Każde spotkanie z energicznymi, pełnymi optymizmu i wiary we własne siły kobietami biznesu jest inspirujące. Jest okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, jak również dobrej zabawy w kobiecym, przedsiębiorczym gronie.

Anna Chodacka: To okazja do poznania produktów i usług różnych firm, które mogą być przydatne zarówno w prowadzeniu firmy, jak i prywatnie. To forum wymiany kontaktów a także czerpania inspiracji do działania w biznesie. Możliwość podpatrzenia przydatnych rozwiązań.

Joanna Jałowiec: Impreza skierowana jest do kobiet biznesu, kobiet, które chciałyby założyć własną firmę, matek wracających na rynek pracy, pracowników korporacji i wszystkich osób poszukujących inspiracji, motywacji, pozytywnej energii i impulsu do zmiany.

PATRONATY HONOROWE:
PATRONATY MEDIALNE:


MIEJSCE WYDARZENIA – HOTEL  SOUND GARDE, UL. ŻWIRKI I WIGURY 18, WARSZAWA

Nowoczesny, biznesowy, designerski hotel Sound Garden - pierwszy smart hotel w Warszawie, jedyny hotel z piętrem tylko dla kobiet. Miejsce spotkań ludzi biznesu i prestiżowych eventów. Nagrodzony tytułem Hotelarza Roku 2014.

WSTĘP JEST BEZPŁATNY – LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. CHĘĆ UDZIAŁU PROSIMY ZGŁASZAĆ DROGĄ MAILOWĄ, NA ADRES: IMPREZY@EKSMAGAZYN.PL

okladka_sukcesjestkobieta-napis-650
okladka_sukcesjestkobieta-napis-650

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.