022
Dagna Starowieyska
29/05/2018

Sukces jest Kobietą na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki w Warszawie odbyły się 2 wydarzenia edukacyjno-warsztatowe, podczas których uczestniczki mogły zyskać praktyczną wiedzę na temat kobiecego biznesu, otrzymać książki „Sukces jest Kobietą” oraz upominki od Partnerów Akademii Wiedzy i Sukcesu. Gościliśmy w Domotece oraz na uczelni Vistula.

Książka „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja”, 4. edycja ogólnopolskiego projektu, która była przyczynkiem do realizacji Akademii Wiedzy i Sukcesu to zbiór kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami, które w ekskluzywnych rozmowach odtajniają historie budowania swoich firm i marek. To także zbiór bardzo trafnych uwag i spostrzeżeń na temat kobiecej przedsiębiorczości i kobiet na rynku pracy.

- Rozmowy w tej edycji „Sukces jest Kobietą”, to prawdziwa skarbnica wiedzy i kilkadziesiąt „case studies”, które są przykładem m.in. tego jak biznes rozpocząć, przetrwać chwile kryzysu czy jak potencjał firmy rozwinąć. To unikalna wiedza! – mówi Anna Chodacka-Penier, kierownik projektu, z Grupy Medialnej Lifestyle. – „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to potężna dawka motywacji do działania – dodaje.

Publikacji i działaniom promującym kobiecą przedsiębiorczość towarzyszy Akademia Wiedzy i Sukcesu.

- Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą”, który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę niezbędną do budowania własnego biznesu. Odpowiedzieć na najprostsze, a jednocześnie najtrudniejsze pytania: Jak się do tego wszystkiego zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już uda nam się wystartować – podkreśla Aneta Zadroga, pomysłodawczyni projektu „Sukces jest Kobietą”, wydawca książki.

Patronami i Partnerami Akademii są takie instytucje, firmy i marki, jak:

Partnerem Głównym obecnej edycji Akademii w 2018 roku została Grupa Uczelni VISTULA.


Program kolejnej Akademii znajdziecie TUTAJ!

022
022

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.