krupa_ikona
Na spotkanie z siostrami Krupa zaprasza sieć klubów Platinium Fitness
zygzak
28/11/2011

SUPERVIParty w Krakowie z siostrami Krupa

Joanna i Marta Krupa są w ostatnim czasie rozchwytywane przez media. Najseksowniejsze siostry odwiedzą także epicentrum nocnego życia Krakowa. 3-go grudnia siostry Krupa będą gwiazdami imprezy organizowanej w klubie Frantic. Jest to inicjatywa Platinium Fitness, które będzie świętować zakończenie kampanii otwarcie nowych klubów sportowych

Największa sieć klubów Fitness w Krakowie chce uczcić sukces swojej ostatniej kampanii imprezą „SUPERVIParty by Platinium Fitness”. Zakończenie kampanii zbiegło się również z IV urodzinami Solarium & Vacu Platinium. Specjalnie z tej okazji do Krakowa zostały zaproszone wyjątkowe osoby.

Siostry Krupa to najgorętszy siostrzany duet ostatniego sezonu. Joanna Krupa to znana na całym świecie fotomodelka, dbająca o swoje zdrowie i formę, która w Polsce kojarzona jest głównie jako jurorka w programie „Top Model. Zostań modelką”. Wraz z Martą Krupą plasują się na pierwszych miejscach zestawień najgorętszych kobiet i branży fotomodelingu.

Na event z udziałem Marty i Joanny Krupa zapraszamy do jednego z najlepszych krakowskich klubów – nie od dziś Frantic kojarzy się z solidnością i super imprezami. Słynie ze starannie wyselekcjonowanej klienteli oraz efektownych wnętrz zachowanych w minimalistycznym stylu. O wysoki poziom muzyczny dbają zawsze najlepsi didżeje.

Partnerzy imprezy: Este Team, Vacu Centrum, Osteomed, Buty ZEBRA, Restauracja Leonardo, Eva Klimek – Floral Concept Store, Hotel Stary oraz Perfumerie Douglas

Data: 03.12.11 / sobota

Start: 21:00

Miejsce: Frantic Club / ul. Szewska 5/ Kraków

Bilety: 25 PLN ( przedsprzedaż w Platinium ul. Lea 213 tel. 12 637-55-11, kom. 661-773-324 )
w dniu imprezy: 35 PLN

Zaproszenie do zdobycia także na: www.facebook.com/Platinium.Fitness

Uwaga! Dla każdego gościa gospodarze przygotowali prezent: tygodniowy karnet Open do Platinium Skawina, vouchery na zabiegi pielęgnacyjne oraz kosmetyki od firmy Douglas.


krupa_ikona
krupa_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.