Bonarka_ikona
Na wybiegu Ola Kuligowska - jedna z finalistek pierwszej edycji Top Model / Fot. Agencja KUC
Monika Mista
11/10/2011

Top Modelki w krakowskiej Bonarce

Pokazy mody to właściwie rutyna w centrach handlowych w całej Polsce. Dlatego zorganizowanie czegoś, co przyciągnie ponadprzeciętną ilość klientów, jest dużym wyzwaniem dla marketingowców. Krakowska Bonarka nie miała z tym jednak najmniejszego problemu i w miniony weekend zaprosiła na wybieg gwiazdy popularnego programu Top Model

Weekend w Bonarce rozpoczęła piątkowa Noc Rabatów. W ponad 200-u butikach w centrum handlowym Bonarka można było znaleźć niespodzianki i zniżki, aż do 50%. Frekwencja w ciągu tych dwóch dni bez wątpienia dopisała – na korytarzach było tłumnie i gwarno, a wolnego miejsca na parkingu trzeba było długo wypatrywać. Na piątkowych zakupach można było spotkać m.in. serialowe aktorki: Krystynę Rybotycką  i Ewę Kaim.


A sobota należała do Top Models, czyli najbardziej popularnych modelek od momentu edycji TVN-owskiej produkcji Dziewczyny  od godziny 13:00 do 20:00 prezentowały najnowsze propozycje kilkudziesięciu brandów Bonarki na sezon jesienno-zimowy 2011/2012. Do Krakowa przyjechały: Beata Szarlowska, Kasia Smolińska, Emilia Pietras, Paulina Papierska, Nicole, Ola Kuligowska, Weronika Lewicka, Urszula Korczak, Kinga Majchrowska. Na wybiegu nie zabrakło męskiego towarzystwa. Kolekcje dla panów prezentowali popularni polscy modele: bracia Wiencek, Maciej Zięba, Jacek Jelonek, Marcin Sowiński i Łukasz Ankiewicz.

Pokazy zapowiadali Olivier Janiak i Andrzej Sołtysik, a w tzw. międzyczasie prowadzili konkursy dla publiczności.

Patronat nad wydarzeniem objął magazyn Glamour, natomiast nad organizacją całego eventu czuwała Agencja KUC, która aktualnie odpowiada za działania promocyjne na terenie C.H. Bonarka.

Bonarka_ikona
Bonarka_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.