IMG_3002
Fot. Michał Łepecki
Ela Prochowicz
03/12/2013

Under Armour charytatywnie!

Marka Under Armour była partnerem największej imprezy charytatywnej w Krakowie, która odbyła się 30 listopada w KIJÓW.CENTRUM. Ponad tysiąc gości mogło zobaczyć, jak UA wspiera Fundację Papaya, a także poznać nową twarz marki na 2014 rok – najpopularniejszego trenera w Polsce – Jacka Bilczyńskiego

30 listopada w KIJÓW.CENTRUM w Krakowie odbyła się Gala 3. Urodzin EksMagazynu – damskiego Playboy’a. Podczas Gali, której partnerem była marka Under Armour, zorganizowano pierwszą w Polsce Charytatywną Aukcję Kawalerów, podczas której Czytelniczki EksMagazynu mogły wylicytować randkę ze znanym mężczyzną.

W szczytnym celu sprzedali się: poseł Robert Biedroń, za którego szczęśliwa nabywczyni zapłaciła najwyższą sumę – 1700 zł, a który żartował, że aukcja również dla niego jest eksperymentem, gdyż nie zdarzyło mu się jeszcze być na randce z kobietą, Jacek Bilczyński – trener i dietetyk gwiazd, który został wylicytowany za drugą w kolejności najwyższą kwotę 850 zł, Leszek Stanek był trzeci i „poszedł” za kwotę 800 zł! Słynny Pan Lotto – Ryszard Rembiszewski – który zakwalifikował się do pierwszej czwórki najdroższych kawalerów i „poszedł” za 750 zł.W szczytnym celu zlicytowali się również: basista Dody – Marcin Kleiber, dziennikarz Michał Figurski, aktor Leszek Stanek, aktor i tancerz Gabriel Piotrowski, motocyklista rajdowy i Mistrz Polski w sportach motocyklowych Sebastian Zieliński oraz dziennikarz TVN Filip Chajzer. Ciekawostką jest, iż kupujący specjalnie dla Mężczyzn przyjechali z całej Polski, a także z zagranicy. Np. szczęśliwy „nabywca” randki z Leszkiem Stankiem przybył do KIJÓW.CENTRUM z Londynu!

Dochód z aukcji, jak i całej imprezy przeznaczono na rzecz Fundacja Papaya wspierającej Polaka Jacka Klisowskiego, który od ponad 6 lat prowadzi dom dla dzieci ulicy w Limie, stolicy Peru.

Jako goście na Aukcji, nagrodzeni również EKScesami EksMagazynu 2013 pojawiły się również: Ewa Wachowicz, posłanka Anna Grodzka. EKScesy Biznesu a także specjalne wyróżnienia EksMagazynu – za niesamowitą energię i łączenie kobiecości z sukcesami zawodowymi – otrzymały: Dorota Krząstek, Sylwia Lorens i Justyna Czekaj – Grochowska.Partnerem imprezy była marka Under Armour, która na rzecz Fundacji przekazała upominki wylicytowane przez Gości. Twarzą Imprezy, a także Mężczyzną EksMagazynu, czyli najseksowniejszym Polakiem został Jacek Bilczyński – najpopularniejszy trener i dietetyk w Polsce, najnowsza twarz UA na 2014 rok!

IMG_3002
IMG_3002

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.