UA-ikona
Fot. Paweł Dziurzyński
michal
07/12/2013

W czym ćwiczyć w 2014? W Under Armour!

3 i 4 grudnia Kraków był najaktywniejszym miastem w Polsce! Wówczas odbyła się coroczna prezentacja kolekcji najdynamiczniej rozwijającej się obecnie marki ubrań treningowych Under Armour na przyszły rok, a także Olimpiada UA!

Prezentowane były: kolekcja WIOSNA/LATO 2014 i JESIEŃ/ZIMA 2014. Spotkanie rozpoczęła prezentacja marki Under Armour, pozycji i planów globalnych oraz europejskich. Później była pora na prezentację kolekcji w wydaniu damskim i męskim, prezentację akcesoriów, obuwia, a także kolekcji dziecięcej. Specjalną atrakcją przygotowaną dla uczestników było spotkanie i dyskusja z: Tomaszem Frankowskim, Jackiem Bilczyńskim, Andrzejem Gąsienicą – Danielem, Tomaszem Kowalczykiem i Maciejem Maciantowiczem. Specjalne życzenia na ten wieczór przesłał także pracujący nad formą Karol Serwin oraz Damian Janikowski, przebywający na zgrupowaniu w Zakopanem.

Wieczorem 3 grudnia na uczestników spotkania czekały już tylko sportowe emocje. W klubie Squash4You zlokalizowanym przy nowym biurze MMSPORT, odbył się wieczór sportowy, w ramach którego można było spróbować swoich sił w „OLIMPIADZIE UA”. Uczestnicy zmierzyli się z własnymi słabościami w Maratonie Fitnessu z Jackiem Bilczyńskim – najpopularniejszym trenerem i dietetykiem w Polsce, była też możliwość treningu squasha z mistrzami Polski oraz gry w piłkę z jednym z najlepszych polskich piłkarzy Tomkiem Frankowskim.

UA-ikona
UA-ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.