scena z: Agnieszka Szulim, SK:, , fot. Baranowski Micha?/AKPA
Fot. Michał Baranowski/AKPA
LukaszKedzior
27/06/2015

W dobrym towarzystwie

24 czerwca, w warszawskim klubie Solec 63 Prestige odbyła się impreza „Fruits and Wine w dobrym towarzystwie”. Przy dźwiękach muzyki Natalii Przybysz i lampce orzeźwiającego Fruits and Wine bawili się m.in.: Aneta Zając, Ada Fijał, Anna Lipińska, Karolina Szostak, Sylwia Gliwa-Biernacka

Gospodarzami wieczoru byli ambasadorzy Fruits and Wine – Agnieszka Szulim i debiutujący w roli prowadzącego – Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel. Duet świetnie się wzajemnie dopełniał, a ich poczucie humoru udzieliło się również przybyłym gościom.
Połączenie letniego wieczoru, koncertu na świeżym powietrzu, wspaniałej atmosfery i orzeźwiającego Fruits and Wine, to doskonały przepis na udaną zabawę, co potwierdzili zadowoleni goście.
„Podczas imprezy z Fruits and Wine udowodniliśmy jak w bardzo miłej atmosferze można spędzać wolny czas
w dobrym towarzystwie znajomych i przyjaciół. Tym samym udało nam się stworzyć wyjątkowy klimat i atmosferę, jaka panuje w słynnych francuskich knajpkach, a popisowy występ Natalii Przybysz idealnie dopełnił ten wspaniały wieczór”  – mówi Agnieszka Szulim.
„Lato powoli rozkręca się na całego. Jest coraz cieplej, więc będzie teraz jeszcze więcej okazji do ciekawych
i inspirujących spotkań w gronie znajomych. Ten wieczór z Fruits and Wine udowodnił, że bardzo chętnie korzystamy z takich chwil. To oznacza tylko jedno, jesteśmy bardzo towarzyskim narodem” – wtórował Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel.
Całość wydarzenia dopełniła zabawa w eleganckich wnętrzach Klubu Solec 63 Prestige.

scena z: Agnieszka Szulim, SK:, , fot. Baranowski Micha?/AKPA
scena z: Agnieszka Szulim, SK:, , fot. Baranowski Micha?/AKPA