okladkaduza
Fot. Łukasz Marciniak/NM Studio
Dagna Starowieyska
13/07/2012

Wakacyjny numer EksMagazynu

Zastanawiałyście się kiedyś, czy twardy facet potrafi być czuły, uwodzicielski i zmysłowy? A arogancki gbur – czarujący i ujmujący swoim urokiem? Odpowiedź na obydwa pytania brzmi: TAK! I znajdziecie na to dowody w wakacyjnym numerze EKSa!

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, właściciel jednych z najtwardszych pięści w tym kraju, specjalnie na wakacje i specjalnie dla Czytelniczek EksMagazynu, pojawił się w innej, nietypowej dla siebie roli – uwodzicielskiego dżentelmena, który, jakże by inaczej, w końcu to EksMagazyn – zdejmuje dla Was ubranie. A Maciek Maleńczuk, jeden z najbardziej wygadanych i kontrowersyjnych artystów w Polsce, szczerze przyznaje się do sympatii dla feministek, niechęci do mimoz oraz do tego, że jest już nieco „starszym panem”, ale zapewnia, że młodzieńczego wigoru nie stracił! To dwaj niezwykli mężczyźni i dwa duże materiały XI numeru EksMagazynu.

Fot. Łukasz Marciniak/NM Studio
Ale mamy też inne atrakcje: Natalię Kukulską, która zdradza, jaką piosenkę swojej mamy lubi najbardziej, Dorotę Zawadzką, która przyznaje, że nawet ona nie potrafi „wychować” faceta, raport dotyczący uzależnienia kobiet od fantazji erotycznych, próbę odpowiedzi na pytanie: czy można sobie wybrać płeć, reportaż o pierwotnych instynktach, jakie budzą w nas zakupy, kilka historii z codziennego życia kioskarki, wyznania męskich prostytutek, próbę wyjaśnienia „syndromu boga”, egzotyczną wyprawę na urzekającą cypryjską prowincję, rozmowę z wybitnym seksuologiem Danielem Cysarzem o tym, jak można kochać narcyza i nie zwariować u boku partnera zapatrzonego tylko we własne „ja”, a na deser – poza pięknym ciałem „Diablo”, dwóch rozebranych mężczyzn: Rocky’ego i Ivana z trzeciej części przygód dzielnego boksera granego przez Sylvestra Stallone. Nowy numer oddajemy Wam na wakacje, życząc gorących wrażeń, niech Wam towarzyszy podczas odpoczynku, relaksu, w każdym miejscu, które zapragniecie odwiedzić!

Fot. Maciej Grochala

okladkaduza
okladkaduza

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Klara 17/07/2012 10:02

    CytujSkomentuj

    o proszę, nie wiedziałam, że Diablo moze tak dobrze wyglądać… ale i tak panowie niżej bardziej mi się podobają, zwłaszcza pan wysoki;))

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.