Glimmer Bal
Glimmer Bal - warszawska premiera EksMagazynu
JJ
25/11/2010

Warszawska premiera EksMagazynu!

Piękne, zabytkowe limuzyny, 18 osobowa orkiestra, artyści i tancerze, olśniewające kreacje i doskonała zabawa w klimacie Hollywood lat 50 – to będzie jedyny taki wieczór w Warszawie. 27 listopada w klubie Loft 44 odbędzie się Glimmer Bal. EksMagazyn objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Będzie to również oficjalny debiut miesięcznika w stolicy

To będzie niepowtarzalny wieczór! W przestronnych wnętrzach klubu Loft 44, jednym z najmodniejszych adresów stolicy, miejscu, które łączy ciekawe inicjatywy artystyczne, kulturalne, muzyczne z rozrywką na doskonałym poziomie już w najbliższą sobotę odbędzie się Glimmer Bal w stylu Hollywood lat’ 50.

Organizatorzy balu – firma MT Media przygotowała dla gości, wśród których nie zabraknie ludzi biznesu, sztuki, mediów i celebrytów, szereg atrakcji i niespodzianek.
Wyjątkową oprawę muzyczną wieczoru zapewni osiemnastoosobowa orkiestra czyli Big Band Akwarium, która zagra dla gości najlepsze funkowo – jazzowe standardy w amerykańskim stylu. Zespół tworzą znakomici polscy muzycy jazzowi i rozrywkowi, których połączyło zamiłowanie do grania w tej nietypowej formacji. W sobotę z Big Band Akwarium wystąpi niekwestionowana gwiazda wieczoru czyli Sławomir Uniatowski, finalista „Idola”, utalentowany wokalista i muzyk, który ma na swoim koncie występy w duecie m.in. z Marylą Rodowicz i Adamem Nowakiem z zespołu Raz, Dwa, Trzy. Orkiestrze będzie towarzyszył na skrzypcach elektrycznych Filip Siejka.

Kolejną atrakcją Glimmer Balu będzie pokaz najnowszej kolekcji ubrań Riny Cossack, marki stworzonej przez Justynę Żmijewską, młodą, zdolną projektantkę, członkinię Young Polish Designers Group. Taneczny nastrój imprezy podtrzyma występ Roberta Kochanka, uczestnika kilku edycji „Tańca z gwiazdami” i doskonałego tancerza.
Jako niespodzianka wieczoru wystąpi Maciej Kozłowski, iluzjonista, który zachwycił widzów sztuczkami w programie Mam Talent.

Fani motoryzacji będą mogli podziwiać zabytkowe, unikatowe limuzyny ekskluzywnej marki Rolls-Royce, które zaparkują Lofcie 44 dzięki marce Katrin.

Na Glimmer Balu nie zabraknie też wyśmienitych trunków oraz miłej i profesjonalnej obsługi. Goście na kilka godzin będą mogli przenieść się w świat eleganckich, ale i szalonych przyjęć złotej ery Hollywood. Mile widziane są stylizacje na gwiazdy ekranu tamtych lat, dlatego wśród uczestników Glimmer Balu można się spodziewać współczesnych wcieleń Marylin Monroe, Audrey Hepburn czy Clarka Gable.

Patronat medialny nad Glimmer Bal objął EksMagazyn – pierwsze w Polsce pismo dla kobiet, które pokazuje na swych łamach wysmakowane i zmysłowe akty męskie w interesującej konwencji: znanych i lubianych tytułów filmowych, teatralnych, operowych. W sobotę odbędzie się oficjalna warszawska premiera EksMagazynu, a panowie i panie będą mogli zobaczyć pokaz slajdów z premierowej męskiej sesji zatytułowanej „Upiór w operze”.

JJ

Organizator

MT Media

Partnerzy i goście specjalni Glimmer Bal

Absolut Glimmer Limited Edition
Przeznaczeni.pl (Łączymy Ludzi z Wartościami) – www.przeznaczeni.pl
firma Katrin – www.katrin.com.pl
Robert Kochanek
Rina Cossack – www.rinacossack.pl

Patronat medialny
EksMagazyn

Glimmer Bal
Glimmer Bal

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. geek 25/11/2010 21:56

    CytujSkomentuj

    na pewno będzie cudownie, tylko w ten weekend jakoś stolica nie po drodze :) Baw się dobrze EksMagazynie i zrób dużo zdjęć!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.