Alicja_Reczek_ikona
Fot.: Alicja Reczek
Redakcja
24/03/2011

Warsztaty fotograficzne White Alice

Fotografka, która jak żadna inna potrafi uchwycić piękno kobiecego ciała zaprasza na warsztaty fotograficzne do Cierszewa w lipcu i sierpniu 2011 roku

Alicja Reczek- fotografka szerzej znana jako WHITE ALICE zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w autorskich warsztatach fotograficznych. Każdy, kto chciałby przekroczyć bramy Fotograficznej Krainy Czarów powinien wiedzieć, że zaplanowane są w te wakacje dwie edycje. Pierwsza edycja: 3-9 lipiec 2011 i druga edycja: 20-26 sierpnia 2011.

Czarowne warsztaty odbędą się w malowniczej miejscowości Cierszewo w pobliżu Płocka. To urokliwe plenery usytuowane na terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego. W każdej z edycji wezmą udział trzy fotomodelki o skrajnych typach urody. Wystąpią one w zakresach: portret, fashion, topless i akt. W warsztatach weźmie udział profesjonalna wizażystka/stylistka. Wykłady na temat prawa autorskiego poprowadzi prawnik. Przez cały czas trwania warsztatów będzie kręcony pamiątkowy film backstage. Oprócz rozbudowanego, kreatywnego programu warsztaty odwiedzą niezwykli goście specjalni ze świata kultury i sztuki. Zaplanowanych jest bardzo wiele unikalnych atrakcji takich jak: spływ kajakowy doliną rzeki Skrwy, zwiedzanie nadwiślańskiego muzeum-skansenu, zdjęcia fotomodelek na koniach, czy też wiejskie-wieczorne grille. Szerzej na temat warsztatów można przeczytać na stronie: www.warsztatyfoto.eu.

Poniżej kilka prac Alicji Reczek:

 

Terminy: I tura 3-9 lipca 2011, II tura 20-26 sierpnia 2011
Miejsce: Cierszewo (woj.mazowieckie), Brudzeński Park Krajobrazowy
Prowadząca: Alicja Reczek, WHITE ALICE
Koszt warsztatów: 2, 6 tys. zł
Kontakt: foto@alicjareczek.pl


Wywiad z Alicją dla EksMagazynu można przeczytać tutaj

Alicja_Reczek_ikona
Alicja_Reczek_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.