warsztaty_piekna_ikona
Fot. Marcin Gryko
Redakcja
02/05/2015

Warsztaty Piękna w Londynie

Prawie 1000 uczestniczek wzięło udział w evencie dla kobiet zorganizowanym pod koniec kwietnia w Londynie przez Tygodnik „Panorama”. Wśród atrakcji znalazły się pokazy, konkursy, prezentacje modowe, występy artystyczne i przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy

- Naładowałyśmy akumulatory pozytywną energią, poznałyśmy mnóstwo fantastycznych ludzi i w ciągu jednego dnia zaliczyłyśmy wizytę u dietetyczki, kosmetyczki, wizażystki i fryzjera – mężowie nas nie poznają, jak wrócimy do domu – z uśmiechem mówią Katarzyna i Barbara, dwie z prawie 1000 uczestniczek, które przybyły na babski dzień organizowany w Londynie przez Tygodnik „Panorama”.

Wiosenne metamorfozy po raz kolejny okazały się energetyczną imprezą przyciągającą nowoczesne Polki dbające o zdrowie, urodę oraz zainteresowane nowinkami kosmetycznymi. Podczas całego dnia Warsztatów można było wziąć udział w inspirujących wykładach, interaktywnych pokazach. Hitem okazał się bieg na szpilkach, w którym do wygrania była m.in. metamorfoza fryzjerska w salonhie Guys& Dolls Parlour oraz przedłużanie rzęs ufundowane przez Lashes2Lashes. Te oraz inne nagrody, ufundowało kilkudziesięciu ekspertów Warsztatów.

- Wzięliśmy udział w imprezie po raz pierwszy, ale już mamy pewne pomysły, które chcielibyśmy wykorzystać w kolejnych Warsztatach – mówi Marcin Prus, przedstawiciel marki Organic Proffessional, na której dostępne były kosmetyki organiczne oraz zabiegi kosmetyczne. Cały dzień był bardzo intensywny, niektórzy eksperci dosłownie nie wstawali z miejsca.

- Bardzo mi miło, że po raz kolejny okazaliśmy się potrzebni kobietom, które przyszły do nas po poradę – mówi Sławek Stawarczyk, stylista fryzur z salonu Guys& Dolls Parlour, jeden z wystawców Warsztatów Piękna – Chciałbym podziękować wszystkim paniom, które cierpliwie czekały do mnie na konsultacje, a także pani, która podała mi szklankę wody, po którą nawet nie miałem czasu podejść do baru – z uśmiechem podsumowuje Stawarczyk.

Na 1400 m2 powierzchni hotelowej, na której odbyły się Warsztaty Piękna, każda z Pań znalazła coś dla siebie. – Cieszę się, że mogłam wykonać makijaż u Pani Sylwii z Paese, okazała się być przemiła i profesjonalna, dzięki czemu wróciłam do domu z pięknym makijażem – mówi Kamila. – Z kolei ja przetestowałam mnóstwo kosmetyków i cieszę się, że mogłam skorzystać z analizy kolorystycznej i badania Human Body Scanner. Warto było tu przyjść – dodaje koleżanka Kamili, Monika. Panie przez cały dzień krążyły między ekspertami, ale także brały udział w wykładach, m.in. na temat diety, ćwiczeń, antykoncepcji, rozwoju osobistego. W programie znalazły się również pokazy, m.in. ćwiczeń na urządzeniach Hypoxi makijażu.

- Faktycznie, zainteresowanie makijażem było duże, w większości Panie chciały się dowiedzieć, jak modelować twarz i ukrywać niedoskonałości cery przy pomocy kosmetyków – mówi Marta Nosal, wizażystka Motives by Loren Ridinger. – Jesteśmy na Warsztatach już drugi raz i na 100 % pojawimy się na kolejnych – dodaje.

W trakcie babskiego dnia nie zabrakło także konkursów, których pula nagród wynosiła kilka tysięcy funtów. Najbardziej wytrwałe uczestniczki w konkursie na zakończenie Warsztatów zostały nagrodzone kremami Swisso Logical o wartości 400 funtów ufundowanymi przez stoisko Zepter. – Ruch był do samego końca, największym zainteresowaniem u nas cieszyła się analiza skóry i lampy Bioptron do terapii światłem – mówi Wanda Orłowska ze stoiska Zepter. – Jesteśmy zadowoleni z udziału w Warsztatach już po raz drugi, z pewnością weźmiemy udział w kolejnej edycji – dodaje.

W ciągu dnia nie zabrakło także niespodzianek – jedną z nich był tort z okazji ukazania się 400. numeru tygodnika „Panorama”, który pokroili specjalni goście Warsztatów, zespół taneczny BadBoys Team, półfinaliści „Mam Talent”. – Takich gości na babskim dniu to ja rozumiem! Chłopcy się spisali na medal: z gracją pokroili tort, chętnie pozowali do zdjęć i z uśmiechem rozdawali autografy, fajnie było ich poznać osobiście – powiedziała nam Joanna i dodała, że chociaż zmęczona po całym dniu, to jest bardzo zadowolona, że przyszła na Warsztaty Piękna – Już teraz dołączyłam do warsztatowej strony na FaceBooku i będę śledzić informacje, kiedy odbędzie się kolejna edycja babskiego dnia. Do zobaczenia jesienią!

Ilona Zimmer

warsztaty_piekna_ikona
warsztaty_piekna_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.