Ikona
Ilona Felicjańska gościnnie pojawiła się na wybiegu w Bielsku-Białej
zygzak
05/01/2012

Wieczór mody w Bielsku Białej

2 grudnia 2011r. w najbardziej luksusowej kamienicy w Bielsku – Białej „Pod Orłem” odbył się niepowtarzalny wieczór mody, podczas którego swoje kolekcje na sezon wiosna – lato 2012 zaprezentowali: duet Paprocki & Brzozowski, Bartosz Malewicz oraz Maniewski Hair & Body. Imprezę poprowadził Conrado Moreno, a o muzyczne doznania zadbała Novika i Mr. Lex oraz Ada Szulc

Wieczór rozpoczął się od przywitania Marka Kondrata, który tego właśnie dnia otworzył swoje Winarium w Pasaż pod Orłem. Po lampce wina, wszyscy goście przenieśli się do Sali Redutowej znajdującej się na piętrze budynku, gdzie jako pierwszy swoją kolekcję zaprezentował Bartosz Malewicz – młody i utalentowany projektant, laureat i finalista wielu konkursów, miedzy innymi Off Fashion Folk w Wielkim Mieście.

Następnie byliśmy świadkami wielkiego show fryzjerskiego w wykonaniu Macieja Maniewskiego – jednego z najbardziej cenionych stylistów fryzur w Polsce, właściciela ekskluzywnych salonów Maniewski Hair & Body. Oprócz strzyżenia na żywo, zaprezentował swoją najnowszą kolekcję fryzur, której dopełnieniem były kreacje „Teenagers” marki Kemon. Przez cały pokaz towarzyszył mu człon formacji Beats Friendly, czyli Novika i Mr. Lex – czołowy duet promujący muzykę house w naszym kraju. Największym zaskoczeniem dla wszystkich, był udział Ilony Felicjańskiej, która również pojawiała się na wybiegu.

Jako ostatni zaprezentowali się Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Ich propozycja na sezon wiosna – lato 2012 wzbudziła najwięcej emocji, nie tylko ze względu na piękne tkaniny, ale również dlatego, że był to ich pierwszy pokaz w Bielsku – Białej.

Na zakończenie, wszyscy goście mięli szansę wsłuchać się w recital Ady Szulc – finalistki programu „X Factor”, która specjalnie na tę okazję przygotowała kilka przebojów w zupełnie nowej aranżacji. Następnie goście, przenieśli się na parter Pasażu, gdzie odbyła się mniej oficjalna część wydarzenia przygotowana przez Karczmę Nowy Rzym.

Oto krótka foto relacja z tego eventu, któremu patronował również EksMagazyn:

Więcej o wydarzeniu: www.facebook.com/maniewski.klub.frzyjerski.

Ikona
Ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.