clarena_ikona
Networking można łączyć z przyjemnością / fot. Press Factory
Dagna Starowieyska
17/07/2011

Wieczór z przyjemnością

Brytyjsko – Polska Izba Handlowa w Krakowie zorganizowała w miniony czwartek bardzo przyjemny kobiecy wieczór. Kilkadziesiąt kobiet spotkało się w Centrum Kosmetyczno-Szkoleniowym CLARENA w Krakowie, żeby poznać tajniki chłodzącego masażu i nowości kosmetyczne, a także, żeby przy okazji wymienić kontakty biznesowe

Na kobiety czekała lampka wina na powitanie, słodkie przysmaki oraz pokazy masaży, specjalny rabat na kosmetyki i możliwość dokładnego zwiedzenia Centrum CLARENA w Krakowie, które mieści się przy ul. Górnej 5.

 

Była też chwila na rozmowę o biznesie, wymianę wizytówek, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych – bo właśnie po to odbywają się spotkania organizowane przez Brytyjsko – Polską Izbę Handlową. Żeby przyjemność spędzania czasu w dobrym towarzystwie i przy ciekawych atrakcjach łączyć z networkingiem i w ten sposób zachęcać kobiety biznesu z Małopolski do współpracy. Nie inaczej było i tym razem.

Największym zainteresowaniem pań cieszył się prezentowany masaż pałeczkami bambusowymi. To oryginalny, energetyzująco-relaksujący masaż modelujący sylwetkę, autorstwa światowego guru masażu – Gila Amsallema.

Wykorzystywane w tym zabiegu bambusowe pałeczki o właściwościach bakteriobójczych relaksują, drenują i modelują sylwetkę, dodatkowo lifingując i rewitalizując skórę.

 

Jak zaznacza autor masażu, naturalne przyrządy dają dłoniom masażysty nowe możliwości ekspresji, pozwalając na wyrzeźbienie idealnej sylwetki. Łatwość w manewrowaniu pałeczkami bambusowymi ułatwia rolowanie i drenowanie, sprzyjając lepszej cyrkulacji krwi i regeneracji tkanek. Dobierając różną średnicę oraz długość bambusa, masażysta może wywierać odpowiedni stopień nacisku na wybrane punkty ciała, co daje możliwość stymulacji punktów refleksologicznych na stopach, dłoniach oraz twarzy.

Clarena to marka profesjonalnych kosmetyków. Produkty Clareny to zarówno preparaty dla kosmetyczek, dedykowane do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, jak i kosmetyki dla klientów detalicznych przeznaczone do stosowania w domu, jako indywidualnie dobrana kuracja, przedłużająca efekty zabiegu. Linie kosmetyczne oferowane przez Clarenę spełniają wymagania każdego rodzaju skóry.

Oferta podzielona jest na kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy oraz do pielęgnacji ciała. Clarena ma w swojej ofercie także autorskie zabiegi pielęgnacyjne i upiększające oraz masaże wykonywane z zastosowaniem odpowiednich preparatów. Kosmetyki detaliczne, ze względu na filozofię indywidualnego podejścia do kwestii urody, można kupić wyłącznie w Centrach Sprzedażowych firmy we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Szczecinie  oraz współpracujących z Clareną gabinetach kosmetycznych.

clarena_ikona
clarena_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.