Wkret
Redakcja
02/03/2014

Wiosenna energia w klubie Wkręt

Marzec w klubie Wkręt, należącym do aktora Leszka Lichoty, upłynie pod znakiem dobrej muzyki na żywo i komediowego teatru improwizacji

Na scenie wystąpią polskie punk-rockowe zespoły: znani z niekonwencjonalnych koncertów Kuśka Brothers, półfinaliści „Must Be The Music” – Heros Get Remembered, Bielas i marynarze specjalnie na Dzień Kobiet dadzą prawdziwie rock’n’rollowe widowisko, a fani metalowych brzmień znajdą coś dla siebie w sobotnią noc „Tornado dźwięków” podczas koncertów Altarisa, Immortal Dreams i Wave Fall. Ab Ovo Teatr Improv po raz kolejny pokaże show „Ab Ovo VIPovo” z udziałem tajemniczego gościa specjalnego.

W środę 12 marca o godz. 20.00 grupa Ab Ovo po raz trzeci pokaże comiesięczny spektakl z cyklu Ab Ovo VIPovo. Do stałego składu aktorskiego (m.in. Katarzyna Michalska, Wojciech Medyński, Jacek Stefanik, Piotr Miazga, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko) dołączają znani i popularni artyści. W styczniowej edycji wystąpił dziennikarz Artur Andrus, w lutowej Joanna Kołaczkowska z kabaretu Hrabi. W spektaklach improv nie ma ani reżysera ani scenariusza, a aktorzy grają wszystko, o co poprosi publiczność, nawet najbardziej karkołomne i absurdalne pomysły. Zasadą show Ab Ovo VIPovo jest to, że nazwisko gościa specjalnego do samego spektaklu pozostaje tajemnicą. Dopiero wtedy widzowie dowiadują się, kto ze znanych osób po raz pierwszy w życiu będzie się zmagał z trudną sztuką improwizacji.

Klub zaprasza także w czwartek 6 marca o godz. 18.30 na występ formacji BCA Flash, jednej z pierwszych młodzieżowych grup improv oraz w niedzielę 23 marca o godz. 19.00 na zmagania uczestników warsztatów IMPRO.LAB. podczas wieczoru „Dżem impro”. Jeśli ktoś z widzów będzie czuł się na siłach, może spróbować postawić swój pierwszy krok w zwariowanym świecie improv i samemu wkroczyć na scenę.

Cykl wkrętowych koncertów rozpocznie 7 marca o godz. 20.00 zespół Kuśka Brothers, łączący melodyjny punk-rock z przewrotnymi tekstami. Występy formacji to bardziej otwarte happeningi niż konwencjonalne koncerty: bez rozpiski, z udziałem widowni i sporą dozą improwizacji. Dzięki temu Kuśka Brothers jest jedną z najpopularniejszych formacji funkcjonujących w nieoficjalnym obiegu muzycznym.

W Dzień Kobiet o godz. 20.00 „Wkręt” zaprasza na prawdziwie rock’n'rollowy koncert! Bielas i marynarze zagrają jak zawsze głośno, spontanicznie i energicznie. Ich niezwykle żywa muzyka to czysty rock’n’roll z połączeniem bluesa, country i elementów punk. Nad całością czuwa Jacek Bieleński – muzyk, aktor i tekściarz (jego piosenki śpiewa wielu polskich artystów od Fiolki, Justynę Steczkowską aż po Marylę Rodowicz i Wojtka Waglewskiego). Dla wszystkich pań wstęp wolny!

Z kolei w sobotę 22 marca o godz. 20.00 odbędzie się prawdziwe „Tornado Dźwięków”. W ten wieczór „Wkręt” zaprasza fanów ciężkiego i mocnego grania na koncert trzech zespołów – Altarisa, Immortal Dreams i Wave Fall, które zaprezentują energetyczne gitarowe granie oraz potężny wokal.

W ostatni piątek miesiąca 28 marca o godz. 20.00 wystąpi zespół Heroes Get Remembered, który prezentuje nowe, unikatowe brzmienie na polskiej scenie muzycznej. Formacja porusza się między klimatami amerykańskiego rocka i post-hardcore, czasem zahaczając o nieco lżejsze rejony. „Herosi” są laureatami nagrody Border Breaker na festiwalu Jarocin 2010 dla zespołu mającego największe szanse na odniesienie sukcesu poza granicami naszego kraju oraz półfinalistami programu Must Be The Music.


WKRĘT – ul. Chełmska 19/21, tuż przy Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Lokal jest czynny 7 dni w tygodniu, od godz. 15.00 do ostatniego gościa.


PROGRAM KLUBU WKRĘT NA MARZEC 2014:


6 marca, godz. 18.30 – BCA Flash. Bilet 7 zł.

7 marca, godz. 20.00 – Kuśka Brothers. Bilet 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu)

8 marca, godz. 20.00 – „Marynarze z kwiatem do warszawskich kobiet” – koncert zespołu Bielas i Marynarze. WSZYSTKIE PANIE – WSTĘP WOLNY! Panowie – bilet 20 zł

12 marca, godz. 20.00 – Ab Ovo Teatr Improv (Ab Ovo VIPovo). Bilet 25 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu spektaklu)

14 marca, godz. 20.00 – Jam Sesion. Bilet 10 zł

15 marca, godz. 20.00 – Reggae Przedwiośnie. Bilet 5 zł

21 marca, godz. 20.00 – Bez wykrętów. Bilet 5 zł

22 marca, godz. 20.00 – Tornado dźwięków – Koncert Altaris, Immortal Dreams, Wave Fall. Bilet 10 zł

23 marca, godz. 19.00 – Dżem Impro. Wstęp wolny

26 marca, godz. 20.00 – Ab Ovo Teatr Improv („Publiczność rządzi Wkrętem”). Bilet 20 zł

28 marca, godz, 20.00 – Heros Get Remembered. Bilet 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu spektaklu)

30 marca,godz. 21:21 – ”bYdlackie przyśpiewki”. Bilet „cena bYdlacka…”


Więcej informacji: www.facebook.com/Wkret

Rezerwacje biletów pod nr. tel. (22) 559 33 17. Liczba miejsc ograniczona.

Wkret
Wkret

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.