obrazyikona
Redakcja
20/03/2012

Wiosenne akwarele

Te trzy obrazy autorstwa malarki Grażyny Jałowiec, wykonane techniką tuszu i akwareli będzie można wylosować na jutrzejszym evencie EksMagazynu w hotelu Rubinstein. Kobietom do twarzy jest w kwiatach

Grażyna Jałowiec ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, dyplom zdobyła na wydziale Projektowania Form Przemysłowych i architektury wnętrz. Zajmowała się projektowaniem i wykonywaniem unikatowej odzieży, malarstwem na tkaninie, rysunkiem i tradycyjnym malarstwem. Jej prace były wystawiane w galeriach m.in. w Krakowie, Tarnowie, Lublinie, Bytomiu.
Inspiracją jej prac jest własna wyobraźnia, natura, krajobraz. Ceni włoski renesans i klasycznych twórców z tego okresu: Rafaela, Botticellego, Piero della Francesci.
Prywatnie interesuje się podróżami, uwielbia włoską architekturę i krajobrazy. Prace przedstawione na naszej stronie powstały specjalnie na event „Powitanie Wiosny z EksMagazynem”. Są oprawione i gotowe do powieszenia na ścianie. – Pokazują kobiety-kwiaty kojarzące się z budzącą się wiosną. To pora roku, w której kobiety rozkwitają – zrzucają ciężkie, zimowe płaszcze, zakładają sukienki, zaczynają intensywniej dbać o siebie i kolorowo się ubierać. Pięknieją, tak jak wszystko dookoła – mówi artystka.
Podobne obrazy można zamówić pod adresem mailowym: jalowiecgrazyna@gmail.com

obrazyikona
obrazyikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.