style
Fot. Materiały Prasowe TVN Style
LukaszKedzior
20/02/2015

Wiosna z TVN Style

Aż pięć nowych programów w wiosennej ramówce przygotowała dla swoich widzów telewizja TVN Style. Nowości to programy obyczajowe, metamorfozy salonów fryzjerskich, reality-show o tajnikach pracy lekarzy oraz specjalny projekt Agnieszki Szulim

Już 27 lutego na antenie wystartuje nowy cykl, „Sekrety lekarzy”. Jego bohaterami są lekarze należący do światowej czołówki: chirurdzy plastycy, ginekolodzy, specjaliści medycyny estetycznej. Program pokaże innowacyjne metody leczenia, a duża część z nich w Polsce była zastosowana po raz pierwszy.
Druga nowość to program o intrygującym tytule- „Niebezpieczne związki”. W każdym odcinku zobaczymy inną historię.  Trójka detektywów  na zlecenie podejrzliwego partnera śledzi tego podejrzewanego o niewierność.
Znany stylista fryzur Maciej Wróblewski będzie ratował przed bankructwem właścicieli podupadających salonów fryzjerskich  w nowym programie „Afera Fryzjera”. Pierwszy odcinek już  14 marca.
Ukryte kamery zdradzą, jak zachowują się sprzątaczki, gdy spuści się je z oka. Program „Sprzątaczki” zobaczymy już 15 marca.
Agnieszka Szulim z kamerami TVN Style wybrała się do Tokio. W dokumencie „Szalone Tokio” dziennikarka pokaże niezwykłe oblicze japońskiej stolicy i jej mieszkańców. Zobaczymy wielopiętrowe seks shopy, specjalne kapsuły do spania , czy choćby trumny zrobione według projektu przyszłego „użytkownika”.
Oprócz nowości wiosną w TVN Style nie zabraknie znanych i lubianych programów, takich jak: „Dorota was urządzi”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Miasto Kobiet”  czy „Magiel Towarzyski”.

style
style

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.