1730725-prezentacja-oferty-p
Fot. Cezary Piwowarski/ TVN
Lukasz Kedzior
22/01/2016

Wiosna z TVN

21 stycznia, w samo południe odbyła się konferencja ramówkowa TVN. Stacja w swojej wiosennej ofercie programowej przygotowała aż 5 nowości!

Pierwszą nowością jest serial obyczajowy „Druga szansa”.  To historia o tym co jest w życiu ważne, a co w jego pędzie często nam umyka. O tym, że nie ma przeciwności nie do pokonania, jeśli mamy życzliwych ludzi wokół, oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Taką właśnie „drugą szansę” dostanie Monika Borecka (w tej roli Małgorzata Kożuchowska)- główna bohaterka serialu. Czy ją wykorzysta? O tym będzie można się przekonać w poniedziałki o godz. 21:30, już od 15 lutego.

„Agent” to program, który na antenę TVN powraca po 14 latach! Tym razem wspólnie z Kiną Rusin na poszukiwania tytułowego Agenta do RPA wyruszą celebryci. Czy wytrzymają szalone tempo, skrajne emocje, pot i łzy? Emisja już od 23 lutego, we wtorki o godz. 21:30.

Kolejna nowość to „MasterChef Junior” (emisja w niedziele o godz. 20.00, od 21 lutego). Tym razem o ten zaszczytny tytuł i 15 tysięcy złotych rywalizację stoczę dzieci. Które z nich trafi przez żołądek do serca Ani Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana? Odpowiedź w niedzielne wieczory, począwszy od 21 lutego.

„Sablewskiej sposób na…” to nowy program Mai Sablewskiej, w którym będzie przekonywała Polki, że moda zaczyna się pod ubraniem. Pomoże kobietom, które chciałyby stracić zbędną wagę i raz na zawsze zmienić swoje życie. Emisja w niedziele o godz. 17.25, od 21 lutego.

Ostatnia nowość to jak mówi o nim sama prowadząca- Małgorzata Rozenek: „Absolutny hit tej wiosny”! Małgorzata Rozenek o \”Projekcie Lady\” To historia 12 dziewczyn, które postanowiły zmienić swój dotychczasowy, dosyć „rozrywkowy” tryb życia i zamienić się w damy. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Tego dowiemy się z „Projektu Lady”.


Więcej zdjęć i informacji o nowej ofercie programowej TVN znajdziecie w portalu: www.lukebook.pl

1730725-prezentacja-oferty-p
1730725-prezentacja-oferty-p

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.