portobelloikona
Ela Prochowicz
08/03/2013

Włoskie delikatesy

Nadchodzi włoska uczta! Już dziś uroczyste otwarcie pierwszych w Krakowie włoskich delikatesów – salumerii połączonych z restauracją Portobello. Na zakupy i włoską ucztę restauracja Portobello zaprasza od niedzieli 10 marca

Nowy lokal pomieści ok. 50 osób. W budynku jest podjazd dla wózków. Starannie wybrane, regionalne wina, smakołyki prosto z słonecznej Italii i przede wszystkim przyjazna, ciepła atmosfera – na to stawiają twórcy nowego miejsca.
– Jemy przede wszystkim makarony! Restauracja jest dla fanów prawdziwej włoskiej kuchni i włoskiego klimatu, come a casa – jak w domu – tak ma się czuć każdy, kto nas odwiedzi. Jedzenie prawdziwie włoskie rodem z Emilia Romagna, wino prosto z małej cantyny z tego samego regionu – mówi Justyna Czekaj-Grochowska, właścicielka marki Portobello.
Portobello to nie tylko znakomita kuchnia, ale też salumeria, czyli delikatesy włoskie. Miejsce, gdzie można kupić włoską dojrzałą prosciutto – wędlinę, długodojrzewające sery: parmigiano reggiano, pecorino, a także świeżą mozzarellę di Bufala, zielonkawą oliwę, soczyste oliwki, aromatyczną kawę Portobello Caffe Italiano i wiele innych.

UWAGA: WEJŚCIÓWKĘ DLA CZYTELNICZEK OTRZYMUJE PANI JANINA CZAJA (ZAPROSZENIE WRAZ Z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ). ZAPRASZAMY O 18.30 DO PORTOBELLO!Gdzie?
Ul. Królowej Jadwigi 248
Kraków
Godziny otwarcia 10 – 24, w weekend do 2.00 albo do rana.

www.portobellokrakow.pl

portobelloikona
portobelloikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.